McDonald's na Karbiu już gotowy! W poniedziałek wielkie otwarcie

W zaledwie kilka miesięcy wybudowano kolejny McDonald's w Bytomiu. Już w poniedziałek 20 lipca pierwsi klienci będą mogli odwiedzić popularną sieć fast foodów.

Byt 109905047 760021761470678 623012619010455022 n

W ubiegłym roku pojawiła się informacja, że w Bytomiu powstanie trzecia placówka sieci McDonald's. Po ulicy Dworcowej i Strzelców Bytomskich przyszedł czas na ulicę Wrocławską. Popularną restaurację z fast foodami postanowiono ulokować w dzielnicy Karb w pobliżu ulic Konstytucji i Karlika.

Prace budowlane rozpoczęły się na początku roku. Łagodna zima sprawiła, że w szybkim tempie postawiono zupełnie nową nieruchomość. Powstała ona tuż przy sklepie Netto na terenie, który dawniej należał do Linodrutu.

Bytomianie jednak musieli trochę poczekać na otwarcie, na co wpływ miała m.in. epidemia koronawirusa. W końcu jednak nadchodzi moment przecięcia wstęgi. Baner na terenie restauracji informuje, że McDonald's zostanie oficjalnie otwarty w poniedziałek 20 lipca.

W przypadku tej sieci jest to powrót do dzielnicy Karb po kilku latach. Wcześniej restauracja miała swój punkt po przeciwnej stronie ulicy. Z powodu szkód górniczych konieczne jednak było jej wyburzenie.

Nowy McDonald's także będzie typu drive-trhough, co oznacza, że jedzenie zamówimy nie tylko w tradycyjny sposób, ale także z samochodu. Na klientów będzie czekać wiele miejsc parkingowych. Przygotowano także mały plac zabaw dla dzieci.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon