Cinema City od jutra otwarte. Bilety w cenie 14,90 zł

Mamy wspaniałą wiadomość dla kinomanów. Cinema City już jutro otwiera swoje sale dla stęsknionych widzów! Z tej okazji będzie można kupić bilety na wybrane firmy w promocyjnej cenie - 14,90 zł.

Byt cinema

Chyba wszyscy stęskniliśmy się za wyjściem do kina. Już jutro będzie to możliwe. Cinema City 22 lipca otwiera swoje sale dla widzów. Z tej okazji będzie można zakupić bilety w promocyjnej cenie - 14,90 zł na wybrane filmy. Jakie? Cinema City proponuje sense Mrocznego Rycerza, Dunkierkę, 1917, Boże Ciało, Zwierzogród, Aladyna, Naprzód, Swingersów, Gentelmenów, Salę samobójców. Hejter oraz Brahams: The Boy 2.

- 22 lipca to dla nas i naszych widzów długo wyczekiwany dzień. Dyskusje jakie toczyły się na naszych profilach w mediach społecznościowych pokazują, jak bardzo Polacy tęsknią za wyjściami do kina. Cieszymy się, że możemy ponownie powitać klientów w naszych salach kinowych. Wiemy jak długo czekali na możliwość przeżywania emocji filmowych na najwyższym poziomie – mówi Katarzyna Opertowska, Dyrektor Marketingu w Cinema City Poland.

8 klimatyzowanych sal czeka na widzów

Bytomskie Cinema City w centrum handlowym Agora posiada 8 klimatyzowanych sal, które mogą pomieścić jednocześnie ponad 1 300 widzów. Kasy biletowe są otwierane 30 minut przed pierwszym seansem, a zamykane 15 minut po ostatnim seansie. Klienci mogą w nich kupić bilety na seanse we wszystkich formatach i salach: 2D oraz 3D.

Seanse dla najmłodszych

Cinema City w sezonie wakacyjnym przygotowało także bogatą ofertę filmową dla najmłodszych. Kino zaprasza na przedpremierowe pokazy Scooby-Doo! Film jest pierwszą kinową animacją przygód słynnego psa. Wśród nowości dla dzieci wyświetlany będzie również Wiking i Magiczny Miecz. W repertuarze będzie można znaleźć również największe produkcje Disney’a z ostatnich lat takie jak Zwierzogród, Naprzód czy Aladyn.

fot. Cinema City Bytom

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon