Prezydent na urlopie... posypały się komentarze bytomian

Włodarz miasta, jak każdy człowiek, musi czasem pójść na urlop. Po pandemicznej gorączce sytuacja w Bytomiu nieco się uspokoiła, więc na wypoczynek wybrał się również Mariusz Wołosz. Mieszkańcy licznie skomentowali wyjazd prezydenta.

Byt wolosz nad morzem

Prezydent Bytomia do komunikacji z mieszkańcami często wykorzystuje swoją stronę na Facebooku, gdzie publikuje krótkie filmiki, w których komentuje różne sprawy, wyjaśnia podjęte decyzje, a także zachęca do aktywności sportowej lub kulturalnej. Tym razem jednak zamieścił video nie z Bytomia, lecz znad polskiego morza.

- Każdy z Was pewnie ma swoje ulubione miejsce nad polskim morzem. I ja je również mam - plaża w Ustce, gdzie właśnie jestem. Choć w tym roku zdecydowanie mniejsza, ale nadal to jest moje ulubione miejsce, z którego Was serdecznie pozdrawiam - powiedział na filmiku Mariusz Wołosz.

Bytomianie komentują

Mieszkańcy Bytomia z dużą sympatią podeszli do urlopu prezydenta. Film uzyskał blisko 800 polubień (zwykle wpisy Mariusza Wołosza mają o połowę mniej "lajków") i napisano pod nim 130 komentarzy.

"Zasłużony urlop, serdecznie pozdrawiam oraz życzę miłego, rodzinnego wypoczynku i dużo", "Bytom - Ustka - miasta partnerskie?", "Pozdrawiam ze Stegny Miłego wypoczynku", "Miłego wypoczynku pięknej pogody życzę Pozdrawiam z Łukęcina", "Pięknej pogody i dużych fal", "A my pozdrawiamy z pięknego naszego morza Sztutowo" - piszą pod filmem bytomianie.

Mieszkańcy publikują w komentarzach także swoje zdjęcia z wakacji i zamieszczają masę uśmiechniętych emotikonek.

Kto rządzi w mieście, gdy nie ma tu Mariusza Wołosza? Prezydent zostawił urząd w rękach swoich zastępców, którym przekazał stosowne pełnomocnictwa na czas jego nieobecności. Miasto więc funkcjonuje normalnie, a jego włodarz może pozwolić sobie na chwilę odpoczynku od codziennych spraw.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon