Prezydent na urlopie... posypały się komentarze bytomian

Włodarz miasta, jak każdy człowiek, musi czasem pójść na urlop. Po pandemicznej gorączce sytuacja w Bytomiu nieco się uspokoiła, więc na wypoczynek wybrał się również Mariusz Wołosz. Mieszkańcy licznie skomentowali wyjazd prezydenta.

Byt wolosz nad morzem

Prezydent Bytomia do komunikacji z mieszkańcami często wykorzystuje swoją stronę na Facebooku, gdzie publikuje krótkie filmiki, w których komentuje różne sprawy, wyjaśnia podjęte decyzje, a także zachęca do aktywności sportowej lub kulturalnej. Tym razem jednak zamieścił video nie z Bytomia, lecz znad polskiego morza.

- Każdy z Was pewnie ma swoje ulubione miejsce nad polskim morzem. I ja je również mam - plaża w Ustce, gdzie właśnie jestem. Choć w tym roku zdecydowanie mniejsza, ale nadal to jest moje ulubione miejsce, z którego Was serdecznie pozdrawiam - powiedział na filmiku Mariusz Wołosz.

Bytomianie komentują

Mieszkańcy Bytomia z dużą sympatią podeszli do urlopu prezydenta. Film uzyskał blisko 800 polubień (zwykle wpisy Mariusza Wołosza mają o połowę mniej "lajków") i napisano pod nim 130 komentarzy.

"Zasłużony urlop, serdecznie pozdrawiam oraz życzę miłego, rodzinnego wypoczynku i dużo", "Bytom - Ustka - miasta partnerskie?", "Pozdrawiam ze Stegny Miłego wypoczynku", "Miłego wypoczynku pięknej pogody życzę Pozdrawiam z Łukęcina", "Pięknej pogody i dużych fal", "A my pozdrawiamy z pięknego naszego morza Sztutowo" - piszą pod filmem bytomianie.

Mieszkańcy publikują w komentarzach także swoje zdjęcia z wakacji i zamieszczają masę uśmiechniętych emotikonek.

Kto rządzi w mieście, gdy nie ma tu Mariusza Wołosza? Prezydent zostawił urząd w rękach swoich zastępców, którym przekazał stosowne pełnomocnictwa na czas jego nieobecności. Miasto więc funkcjonuje normalnie, a jego włodarz może pozwolić sobie na chwilę odpoczynku od codziennych spraw.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Marek Gzik

Europejskie Centrum Innowacyjnych Technologii dla Zdrowia

Byt ruiny 022

Wolna kwota dobije Bytom?

Byt um bytom

Bytomianie chcą niższego progu inicjatywy...

Damian Bartyla oficjalnie ogłasza swój start w...

Bytomski5 chojnacki podpisy

Czy powinno się zlikwidować strefę płatnego...

Bytomski4 bartyla3

Kolejna sesja likwidacyjna

Bytomski2 wojcicki muzeum

Minął rok od referendum