Wypadek na Stroszku. 70-latka została przytrzaśnięta drzwiami w tramwaju

Kobieta wsiadająca do tramwaju na Stroszku została przytrzaśnięta drzwiami. Pasażerowie byli zmuszeni użyć hamulca awaryjnego, żeby uniknąć tragedii. Na miejscu pracuje policja i straż pożarna. Poszkodowaną zawieziono do Szpitala Górniczego w Sosnowcu.

Byt torowisko

Do tego tragicznego zdarzenia doszło dzisiaj około godziny 16.00 w dzielnicy Stroszek. Kobieta w wieku ok. 70 lat, wsiadała do jednego z wagonów tramwaju nr 19 na przystanku Targowisko.

- Tramwaj ruszył i kobieta została przez niego pociągnięta - wyjaśnia Andrzej Zowada, rzecznik prasowy Tramwaje Śląskie S.A. Drzwi przytrzasnęły jej nogę. - Na razie nie znamy więcej szczegółów, z motorniczym jest dosyć trudno w tej chwili się porozumieć - dodaje.

Pasażrowie widząc co się dzieje, zagiągneli hamulec awaryjny. - Kobieta została przewieziona do szpitala, prawdopodbnie jest to Szpital Górniczy w Sosnowcu - mówi Andrzej Zowada.

Nie jeżdżą tramwaje w kierunku Stroszka

Tramwaje Śląskie zdecydowały wyłączyć napięcie w sieci. W związku z tym tramwaje w kierunku Stroszka nie jeżdżą do odwołani.Tramwaje linii nr 19 są kierowane natomiast do Szkoły Medycznej. Auobus zastępczy kursuje między Placem Sikorskiego, a Zajezdnią w Stroszku.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Wypadek na ul. Strzelców Bytomskich

Kobieta przebiegała przez jezdnię i wpadła pod autobus

Byt policja grafika

Kronika Policyjna: 7 stycznia [przegląd]

Byt akcja znicz

Akcja Znicz 2019: Było spokojniej niż rok temu

Byt katarzyna ciurleja

Policja poszukuje 16-latki

Byt 60289053 2031434827166264 2982138416591798272 n

Odpady nadal są zwożone do Bytomia. Znowu...

Byt 39 542941

Kronika Policyjna: 18 lutego [przegląd]

Byt kieliszki alkohol

Pijana matka opiekowała się 3-miesięczną córką....