Zamrożeni już w Bytomiu. Nowa sieć lodziarni otwiera swój lokal tuż przy Rynku na Gliwickiej!

Już w pierwszym tygodniu sierpnia w centrum Bytomia przy ul. Gliwickiej 10, zostanie otwarty lokal sieci lodziarni ZAMROŻENI w którym wszyscy mieszkańcy miasta będą mogli zasmakować lodów, jakich do tej pory nie było w Bytomiu!

Byt zamrozeni na gliwickiej

Lodziarnia ZAMROŻENI będzie serwować swoim Klientom lody klasyczne, owocowe oraz sorbety, gwarantując przy tym najlepsze składniki oraz zachowanie higieny, zarówno podczas produkcji jak i serwowania wyrobów. 30-letnia tradycja, jak też zespół przyjaciół, którzy z pasją do lodów udoskonalają i tworzą dla klientów najbardziej wyszukane kompozycje smakowe.

W naszym mieście oprócz lokalu stacjonarnego pojawią się mobilne punkty sprzedaży lodów ZAMROŻENI, a informacje o ich umiejscowieniu będą przekazywane na bieżąco za pośrednictwem mediów społecznościowych. Lody codziennie będą dostarczane na miejsce do stałych i mobilnych punktów prosto z własnej, ciągle rozwijającej się fabryki, która może poszczycić się ponad 200 smakami swoich wyrobów. To właśnie dlatego ZAMROŻENI nie prowadzą produkcji w miejscu sprzedaży, gdyż bogate zaplecze technologiczne i doświadczony personel w siedzibie firmy pozwala na uzyskanie jedynej w swoim rodzaju jakości lodów, jakich nikt w Bytomiu jeszcze nie próbował.

Marka bardzo mocno wspiera ekologię miasta przy produkcji własnych lodów, wykorzystuje energię elektryczną z odnawialnych źródeł energii - fotowoltaika. ZAMROŻENI już na fanpage pokazali swoją „perełkę” w pełni ELEKTRYCZNY Citroen HY, którego zdjęcia widoczne są pod artykułem. Zaszczyci on również Bytomian swoją obecnością na terenie wybranych dzielnic, gdzie bezpośrednio z tego pojazdu będziecie mogli cieszyć się wspólnie z nami wyjątkowym smakiem naszych lodowych inspiracji.

W dniu otwarcia przygotowano dla klientów „zamrożone” gifty i karty stałego klienta. Zachęcamy do odwiedzin, wszystkie smaki tych lodów są wyjątkowe.

Odwiedź ZAMROŻONYCH na:
www.zamrozeni.com
Facebook: ZamrozeniLody/
Instagram: zamrozeni_lody

elektryczny citroen z lodami

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Zdjęcie Główne

Nowe, atrakcyjne oferty w Kolejach Śląskich! Sprawdź i jedź

Krzysztof Twardzik

BPK - Nowy eBOK, nowe możliwości

Odświeżanie Ubrań Zdjęcie Główne

Jak odświeżyć ubrania bez konieczności ich pełnego prania?

Studia Tańca Warsztat Zdjęcie Główne

Ogromny sukces bytomskich tancerek

20220201130425 download

Zakłady bukmacherskie na Ligę Mistrzów. Zakład bez ryzyka!

DSC 5512

Koleje Śląskie wprowadziły innowacyjne oferty dla pasażerów!

Polskie hokeistki niepokonane na bytomskim lodowisku

Polskie hokeistki niepokonane na bytomskim lodowisku