Zamrożeni już w Bytomiu. Nowa sieć lodziarni otwiera swój lokal tuż przy Rynku na Gliwickiej!

Już w pierwszym tygodniu sierpnia w centrum Bytomia przy ul. Gliwickiej 10, zostanie otwarty lokal sieci lodziarni ZAMROŻENI w którym wszyscy mieszkańcy miasta będą mogli zasmakować lodów, jakich do tej pory nie było w Bytomiu!

Byt zamrozeni na gliwickiej

Lodziarnia ZAMROŻENI będzie serwować swoim Klientom lody klasyczne, owocowe oraz sorbety, gwarantując przy tym najlepsze składniki oraz zachowanie higieny, zarówno podczas produkcji jak i serwowania wyrobów. 30-letnia tradycja, jak też zespół przyjaciół, którzy z pasją do lodów udoskonalają i tworzą dla klientów najbardziej wyszukane kompozycje smakowe.

W naszym mieście oprócz lokalu stacjonarnego pojawią się mobilne punkty sprzedaży lodów ZAMROŻENI, a informacje o ich umiejscowieniu będą przekazywane na bieżąco za pośrednictwem mediów społecznościowych. Lody codziennie będą dostarczane na miejsce do stałych i mobilnych punktów prosto z własnej, ciągle rozwijającej się fabryki, która może poszczycić się ponad 200 smakami swoich wyrobów. To właśnie dlatego ZAMROŻENI nie prowadzą produkcji w miejscu sprzedaży, gdyż bogate zaplecze technologiczne i doświadczony personel w siedzibie firmy pozwala na uzyskanie jedynej w swoim rodzaju jakości lodów, jakich nikt w Bytomiu jeszcze nie próbował.

Marka bardzo mocno wspiera ekologię miasta przy produkcji własnych lodów, wykorzystuje energię elektryczną z odnawialnych źródeł energii - fotowoltaika. ZAMROŻENI już na fanpage pokazali swoją „perełkę” w pełni ELEKTRYCZNY Citroen HY, którego zdjęcia widoczne są pod artykułem. Zaszczyci on również Bytomian swoją obecnością na terenie wybranych dzielnic, gdzie bezpośrednio z tego pojazdu będziecie mogli cieszyć się wspólnie z nami wyjątkowym smakiem naszych lodowych inspiracji.

W dniu otwarcia przygotowano dla klientów „zamrożone” gifty i karty stałego klienta. Zachęcamy do odwiedzin, wszystkie smaki tych lodów są wyjątkowe.

Odwiedź ZAMROŻONYCH na:
www.zamrozeni.com
Facebook: ZamrozeniLody/
Instagram: zamrozeni_lody

elektryczny citroen z lodami

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

KŚ przywracają połączenia kolejowe do Bogumina

KŚ przywracają połączenia kolejowe do Bogumina

Z jaką walutą na urlop do Chorwacji?

Z jaką walutą na urlop do Chorwacji?

Jan Hartman gościem Pawła Kobylińskiego

Jan Hartman gościem Pawła Kobylińskiego

Już 24 lutego startuje II edycja Festiwalu Restauracji Śląskich

Startuje II edycja Festiwalu Restauracji Śląskich

Silesia Club Bytom – kompleks sportowy, w którym ulubione dyscypliny można uprawiać przez cały rok, np. squasha

Silesia Club Bytom – kompleks sportowy w Bytomiu

Gdzie schowasz swój rower na zimę?

Gdzie schowasz swój rower na zimę?

Hajtnij się. Oni Ci w tym pomogą. Najlepsze miejsca, pomysły i inspiracje na wesele

Hajtnij się. Oni Ci w tym pomogą. Najlepsze miejsca, pomysły