Zamrożeni już w Bytomiu. Nowa sieć lodziarni otwiera swój lokal tuż przy Rynku na Gliwickiej!

Już w pierwszym tygodniu sierpnia w centrum Bytomia przy ul. Gliwickiej 10, zostanie otwarty lokal sieci lodziarni ZAMROŻENI w którym wszyscy mieszkańcy miasta będą mogli zasmakować lodów, jakich do tej pory nie było w Bytomiu!

Byt zamrozeni na gliwickiej

Lodziarnia ZAMROŻENI będzie serwować swoim Klientom lody klasyczne, owocowe oraz sorbety, gwarantując przy tym najlepsze składniki oraz zachowanie higieny, zarówno podczas produkcji jak i serwowania wyrobów. 30-letnia tradycja, jak też zespół przyjaciół, którzy z pasją do lodów udoskonalają i tworzą dla klientów najbardziej wyszukane kompozycje smakowe.

W naszym mieście oprócz lokalu stacjonarnego pojawią się mobilne punkty sprzedaży lodów ZAMROŻENI, a informacje o ich umiejscowieniu będą przekazywane na bieżąco za pośrednictwem mediów społecznościowych. Lody codziennie będą dostarczane na miejsce do stałych i mobilnych punktów prosto z własnej, ciągle rozwijającej się fabryki, która może poszczycić się ponad 200 smakami swoich wyrobów. To właśnie dlatego ZAMROŻENI nie prowadzą produkcji w miejscu sprzedaży, gdyż bogate zaplecze technologiczne i doświadczony personel w siedzibie firmy pozwala na uzyskanie jedynej w swoim rodzaju jakości lodów, jakich nikt w Bytomiu jeszcze nie próbował.

Marka bardzo mocno wspiera ekologię miasta przy produkcji własnych lodów, wykorzystuje energię elektryczną z odnawialnych źródeł energii - fotowoltaika. ZAMROŻENI już na fanpage pokazali swoją „perełkę” w pełni ELEKTRYCZNY Citroen HY, którego zdjęcia widoczne są pod artykułem. Zaszczyci on również Bytomian swoją obecnością na terenie wybranych dzielnic, gdzie bezpośrednio z tego pojazdu będziecie mogli cieszyć się wspólnie z nami wyjątkowym smakiem naszych lodowych inspiracji.

W dniu otwarcia przygotowano dla klientów „zamrożone” gifty i karty stałego klienta. Zachęcamy do odwiedzin, wszystkie smaki tych lodów są wyjątkowe.

Odwiedź ZAMROŻONYCH na:
www.zamrozeni.com
Facebook: ZamrozeniLody/
Instagram: zamrozeni_lody

elektryczny citroen z lodami

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon