Masz problem z laptopem? Tam Ci pomogą

Trudno sobie wyobrazić funkcjonowanie dzisiejszego świata bez elektroniki. Niestety te wszystkie urządzenia, które wspierają nas każdego dnia, lubią się psuć. Wtedy potrzebna jest pomoc specjalistów, bo samodzielna naprawa zwykle nie wchodzi w grę.

W Bytomiu przybywa serwisów komputerów

Nic dziwnego, że na mapie Bytomia pojawia się coraz więcej serwisów elektroniki. Obecnie większość z nas ma przynajmniej jeden komputer - stacjonarny lub notebooka - dlatego potrzebni są ludzie potrafiący je skutecznie naprawiać, gdy te odmówią posłuszeństwa, bądź zaczną wykazywać niepokojące objawy. Jeden z nowych serwisów rozpoczął działalność w samym sercu miasta, przy ulicy Dworcowej 20.

Lokalizacja przy głównym deptaku Bytomia jest nieprzypadkowa. Wybierając miejsce dla Pro-Cesor Serwis chciano, aby było łatwo dostępne i każdy potrafił je odnaleźć. Z tego względu Mateusz Gęsiarz, Bartosz Gancarz i Rafał Gwizd zdecydowali się na lokal położony od frontu, do którego można zajrzeć w drodze na autobus, czy zakupy w pobliskiej Agorze. Właściciele postawili też na długie godziny otwarcia - klienci mogą wstąpić do punktu przy Dworcowej 20 już od 8:00 rano do 18:00 wieczorem, a w soboty od 10:00 do 15:00. Dzięki temu każdy znajdzie odpowiednią dla siebie porę, by skorzystać z jego usług.

Naprawią to, czego nie potrafią inne serwisy

Pro-Cesor Serwis zajmuje się profesjonalną naprawą komputerów i laptopów. Firma może pomóc zarówno w problemach ze sprzętem, jak i z oprogramowaniem. Pracują w niej specjaliści posiadający długie doświadczenie w branży, dlatego potrafią poradzić sobie z usterkami, przy których inne serwisy się poddały. - Jakiś czas temu trafiły do nas dwa laptopy, które obiły się o kilka innych serwisów. Tam stwierdzono, że naprawa jest nieopłacalna lub nawet niemożliwa. Klienci przyszli do nas i okazało się, że da się to zrobić, i to nie w jakiś kosmicznych pieniądzach - opowiada Mateusz Gęsiarz, właściciel Pro-Cesor Serwis. - Pierwszy z nich był zalany, natomiast w drugim była uszkodzona płyta główna. Poprzedni serwis stwierdził, że trzeba ją wymienić na nową, podczas gdy jej koszt był wyższy, niż całego używanego laptopa. Oba laptopy naprawiliśmy, a klienci są zadowoleni - dodaje.

Trzeba podkreślić, że lokal przy ulicy Dworcowej nie jest jedynie punktem przyjmowania uszkodzonego sprzętu, skąd później trafia do serwisu, lecz rzeczywiście prowadzi się tam naprawę. Technicy z Pro-Cesor Serwis do diagnostyki i usuwania usterek wykorzystują takie narzędzia, jak mierniki, stacje lutownicze, oscyloskop, różnego rodzaju testery i programatory. - Można by tego wymieniać, a wymieniać... - mówi Mateusz Gęsiarz. Dzięki temu serwisowanie urządzeń nie polega tam wyłącznie na wymianie uszkodzonych podzespołów na nowe, jak w innych serwisach, ale naprawdę się je naprawia, aby klienci ponosili jak najniższy koszt i mogli dalej korzystać z tego samego sprzętu, jaki przekazali w opiekę Pro-Cesor Serwis.

Ceny usług są dostępne na stronie internetowej Naprawimy.org. Stawki wahają się od 45 do 120 złotych, lecz ostateczna wycena zawsze jest robiona indywidualnie po zapoznaniu się ze sprzętem. Naprawy zwykle są dokonywane w ciągu jednego lub dwóch dni roboczych. - To wszystko zależy od dostępności części. Czasami zdarza się, że nie ma ich w Polsce, a nawet w Europie, więc trzeba je sprowadzać. Wtedy informujemy klienta o sytuacji i robimy wszystko w konsultacji z nim - informuje właściciel Pro-Cesor Serwis.

Nie tylko naprawy

Diagnostyka usterek w Pro-Cesor Serwis jest darmowa. Technicy sprawdzają urządzenie, po czym przesyłają do klienta wycenę online. Dopiero po jej akceptacji naprawa jest wykonywana. Oprócz tego firma oferuje fachowe doradztwo, a także usługi polegające na wymiany części i komponentów, instalacji oprogramowania oraz składaniu całych komputerów na zamówienie. - Doradzimy, złożymy, pomożemy - mówi Mateusz Gęsiarz.

Pro-Cesor Serwis

ul. Dworcowa 20, Bytom
www.naprawimy.org
info@naprawimy.org
Facebook

tel. 574 697 337
tel: 574 698 036
tel: 574 698 048

naprawa plyty glownej

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon