Najlepszy dzielnicowy z Bytomia pracuje w centrum miasta

Najlepszym Dzielnicowym Roku w Bytomiu został asp. Jarosław Odyjas z Komisariatu Policji II, który ma pod swoją opieką centrum miasta.

Byt dzielnicowy

W konkursie wzięło udział 47 dzielnicowych z Bytomia. W internetowym głosowaniu najlepsze z nich wskazali w internetowej sondzie mieszkańcy naszego miasta, ale o zwycięstwie w konkursie zdecydowały także m.in. wyniki uzyskane w służbie i współpraca z innymi podmiotami w zakresie poprawy bezpieczeństwa w dzielnicy.

Najlepszemu dzielnicowemu z Bytomia podlega rejon nr 19, czyli m.in. ulice: Chełmońskiego, Piekarska, Północna czy Powstańców Śląskich. Asp. Jarosław Odyjas podkreśla, że zawsze stara się służyć radą i pomocą, a takie wyróżnienie bardzo cieszy i motywuje do dalszej pracy.

- Mamy program „Dzielnicowy bliżej nas”, który zbliża nas do osób zamieszkujących w mojej dzielnicy. Jestem dla nich bardziej przyjacielem, niż osobą, która restrykcyjnie podchodzi i wymaga. Oczywiście respektujemy prawo i zwracamy uwagę na złe zachowania, ale zawsze pierwsza jest rozmowa o tym, co można zmienić – podkreśla asp. Jarosław Odyjas.

Konkurs na Najlepszego Dzielnicowego Roku organizowany jest w Bytomiu od 11 lat.

fot. UM w Bytomiu

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon