Polonia Bytom w Pucharze Polski z Gwarkiem. Oglądaj mecz na żywo za darmo

Mecz Polonii Bytom z Gwarkiem Tarnowskie Góry w III lidze nie doszedł do skutku. Obie drużyny jednak już w środę 19 sierpnia zagrają w Pucharze Polski na szczeblu Podokręg Bytom. Kibice nie będą mogli wejść na stadion, ale każdy będzie mógł obejrzeć darmową transmisję na żywo.

Byt Schowek011

Polonia Bytom do tej pory nie rozegrała meczu ligowego, bo u rywali pojawiali się zawodnicy zakażeni koronawirusem. Wszyscy są już zniecierpliwieni i głodni meczów o stawkę. Piłkarze będą mogli poczuć dreszczyk emocji już w środę 19 sierpnia, a to za sprawą meczu w II rundzie Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Bytom.

Niebiesko-czerwoni bez większych przeszkód wyeliminowali A-klasową Iskrę Połomia w I rundzie. Trener Kamil Rakoczy posłał do boju skład, który był złożony głównie z zawodników klubowej akademii. Młodzież nie zawiodła i wygrała 5:2.

Losowanie par drugiej rundy już tak korzystne nie było. Polonia trafiła na... Gwarek Tarnowskie Góry, czyli swojego III-ligowego rywala. Co ciekawe, oba zespoły miały się zmierzyć już 7 sierpnia w lidze, ale wtedy w klubie z Tarnowskich Gór pojawił się koronawirus.

Wszyscy mają nadzieję, że tym razem nic nie stanie na przeszkodzie. Dla Polonii będzie to okazja, aby znowu przetestować uzdolnioną młodzież. Trener Rakoczy jednak prawdopodobnie wystawi także zawodników z pierwszego składu. Możliwy jest także debiut Jacka Wuwera, który kilka dni temu został nowym zawodnikiem bytomskiego klubu.

W przypadku awansu możemy być świadkami innego piłkarskiego hitu. Pozostałe mecze II rundy odbyły się w ubiegłym tygodniu, a awans wywalczyli piłkarze m.in. Szombierek Bytom i Ruchu Radzionków.

Mecz odbędzie się w Bytomiu na stadionie przy ul. Olimpijskiej, ale bez udziału kibiców. Dla sympatyków Polonii mamy jednak bardzo dobrą informację. Spotkanie będzie transmitowane na żywo w platformie YouTube. Początek spotkania o godzinie 17.30.

https://www.youtube.com/watch?v=4bQV0XqssSI

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon