Pracownia Fotografii Artystycznej Bartosza Jastala ruszyła w Bytomiu

Bartosz Jastal jest fotografem od urodzenia mieszkającym w Bytomiu. Od 15 lat zajmuje się fotografią ślubną, rodzinną i biznesową. Jako fotograf pracował w Polsce i zagranicą, ale to właśnie w Bytomiu, kilka tygodni temu otworzył swoje studio w zabytkowej kamienicy przy ulicy Chrzanowskiego 5.

- Chciałem twórczo wykorzystać czas pandemii, dlatego skupiłem się na rozwoju fotografii studyjnej. W swojej pracowni wykonuję przede wszystkim sesje rodzinne, wizerunkowe sesje biznesowe oraz zdjęcia do dokumentów - mówi Bartosz Jastal.

W dzisiejszym, coraz bardziej cyfrowym świecie profesjonalne zdjęcie profilowe, zdjęcie w CV czy w dokumencie to nasza wizytówka. Często to pierwszy kontakt z potencjalnym klientem czy pracodawcą. Ważne jest, aby jego jakość była na najwyższym poziomie.

Zdjęcia Bartosza wykonane są z wielką starannością, odwołują się do najlepszych tradycji fotografii portretowej, która w przeszłości była sztuką. - Staram się, by moje fotografie były zaprzeczeniem stereotypowego myślenia o tzw. zdjęciu dokumentowym. Moim priorytetem jest zawsze jakość. Chcę, aby na moich zdjęciach klienci wyglądali naturalnie i jak najkorzystniej. Dbam o dobre oświetlenie, przywiązuję ogromną wagę do procesu przygotowania pliku oraz do sposobu wydruku – dodaje Jastal. - W to, co robię wkładam serce i wykorzystuję swoje wieloletnie doświadczenie w pracy z ludźmi - podkreśla.

W studiu Bartosza każdy czuje się swobodnie i komfortowo. Ma świetny kontakt z fotografowanymi modelami. - Zawsze fascynowało mnie fotografowanie ludzi, kontakt z nimi, energia jaką nawzajem się wymieniamy. W swoich zdjęciach, czy to ślubnych, czy portretowych, zawsze szukam prawdziwych emocji, chcę fotografować ludzi w możliwie najbardziej naturalny i autentyczny sposób - zdradza fotograf.

Wielu swoim klientom towarzyszy przez lata, podczas wszystkich najważniejszych chwil w ich życiu. - Zdarza się, że pary zamawiają najpierw sesję narzeczeńską, później ślubną, ciążową, noworodkową, a często także i rodzinną. Niedawno wykonywałem pamiątkowe zdjęcie wielopokoleniowej, 16-osobowej rodziny. W swojej pracy mogę utrwalać najpiękniejsze momenty w życiu bohaterów moich fotografii i dokumentować mijający czas - podkreśla.

Studio fotograficzne Bartosza Jastala mieści się przy ul. Chrzanowskiego 5/5 w Bytomiu. Konieczna rezerwacja telefoniczna (513 125 200) lub mailowa (foto@bartoszjastal.com).

Strona www: www.bartoszjastal.com
Śledź Fanpage Bartosza na FB: www.facebook.com/bartoszjastalphotograpy

autor bartosz jastal

Bartosz Jastal - uznany międzynarodowy fotograf, ukończył Politechnikę Śląską oraz Europejską Akademię Fotografii w Warszawie. Członek The Wedding Photojurnalist Association (WPJ) prestiżowej międzynarodowej organizacji, skupiającej najlepszych fotografów ślubnych na świecie. W ramach tej organizacji odniósł wiele sukcesów (m. in. 3 fotograf na świecie w rocznej konkursowej klasyfikacji).

Prowadził wykłady i warsztaty m.in. w Brazylii, Niemczech, Holandii i we Włoszech. Jego zdjęcia były publikowane w takich wydawnictwach jak: „Brides Magazine” (USA), „Gazeta Wyborcza”, „Dziennik Polski”, „Foto-Kurier”, „Zwierciadło”, „Świat Obrazu” i „Style me Pretty”. Realizował wiele projektów fotograficznych m.in. dla: ING Banku Śląskiego S.A., Cushman&Wakefield Sp. z o.o., DTZ, Fostera czy Akademii WSB. Dokumentował najważniejsze chwile w życiu nowożeńców m.in. w: Hong Kongu, Japonii, USA, Maroku, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Grecji, Turcji.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon