Kasprzak Optyk: Jubileusz marki, czyli 85 lat na rynku

Historia sukcesu Zakładów Optycznych Kasprzak sięga 1935 roku. To rodzinna mikro sieć salonów optycznych świadcząca swoje usługi w miastach Bytom oraz w Tarnowskich Górach. Bieżący rok, to czas obchodów 85-lecia marki Kasprzak.

Z tej okazji 14 września odbędzie się dzień otwarty w salonie Kasprzak Optyk w Bytomiu przy ulicy Dworcowej 18. Jedynie tego dnia specjalnie dla klientów zostanie udostępniona najnowsza limitowana kolekcja opraw okularowych polskiego producenta Tegra Okulary, oferującego ponadczasowe wzornictwo, który obecny jest na polskim rynku od 1992 roku.

Na wszystkich gości salonu będzie czekać stylista opraw oraz specjalista marki American Lens BOD - soczewek okularowych, które dołączyły w tym roku do oferty Kasprzak Optyk, a zastosowane innowacje dają niesamowitą jakość widzenia. Soczewki okularowe nowej generacji zapewniają nie tylko lepsze widzenie, ale i podnoszą jego komfort. American Lens BOD to odpowiedź na potrzeby wzrokowe całej rodziny, poczynając od soczewek progresywnych, poprzez soczewki relaksacyjne, fotochromowe, soczewki do pracy przy komputerze Blue420 oraz nowość - soczewki dla graczy komputerowych Blue Hawk.

Dla klientów przygotowano specjalną ofertę promocyjną na zamówione tego dnia okulary wraz z bezpłatnym badaniem ostrości wzroku.

Każdy użytkownik okularów wie, że okulary muszą być lekkie, wygodne, dobrze dopasowane do kształtu i wielkości twarzy, a przede wszystkim wyposażone w lekkie, przejrzyste i trwałe soczewki okularowe. Te wszystkie cechy można znaleźć w salonach Kasprzak Optyk.

W związku z obecną sytuacją związaną z pandemią COVID-19 i mając na uwadze bezpieczeństwo, Kasprzak Optyk prosi by pamiętać o zabraniu ze sobą maseczek ochronnych oraz stosowaniu się do instrukcji, których udzieli personel.

Zapraszamy serdecznie!

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Zdjęcie Główne

Nowe, atrakcyjne oferty w Kolejach Śląskich! Sprawdź i jedź

Matrx Media zdjęcie główne 23 05 2022

TOP 6 gadżetów elektronicznych na Dzień Dziecka 2022

Sprzedaz samochodu a oc

Chcesz sprzedać samochód? Jak to się ma do ubezpieczenia OC?

Warsztaty foto1

Ferie zimowe w Plejadzie – na wesoło i twórczo!

Poduszki valde art1

Jak odzyskać zdrowie we śnie? Poznaj Valde!

Zdjęcie Główne

Jak pozycjonowanie stron internetowych zmieni oblicze firmy?

Zdjęcie Główne

Kabaret HRABI już niebawem wystąpi w Bytomiu