Szukasz dobrej pracy? Zgłoś się do APN

Całe szczęście, dziś na rynku pracy można przebierać w ofertach. Jednak zarówno pracownicy, jak i pracodawcy mają trudności, aby trafić na właściwych ludzi, z którymi będzie się dobrze współpracować. Z tego względu warto skorzystać z pomocy specjalistów, którzy powiążą pracownika z pracodawcą we właściwy sposób.

Byt opieka nad osobami starszymi

Agencje pracy są dziś ważnym elementem rynku pracy, bo - w przeciwieństwie do urzędów - ich celem rzeczywiście jest znajdowanie ludziom pracy, a nie prowadzenie statystyk bezrobocia. W ostatnich latach konkurencja w tej branży bardzo wzrosła, dlatego coraz więcej firm stawia na jakość i odpowiednie dopasowanie kandydatów do miejsca pracy.

Wiarygodny partner dla pracownika i pracodawcy

Jedną z takich firm jest Grupa APN. Agencja działa już od prawie dwudziestu lat, współpracując z polskimi oraz europejskimi kontrahentami. Jej personel zarówno pozyskuje pracowników ze wschodu do pracy w naszym kraju, jak i zajmuje się delegowaniem Polaków do firm na zachodzie, głównie w Niderlandach oraz Niemczech.

- Pracownicy, którzy wyjeżdżają do pracy za granicę, chwalą sobie warunki pracy, płacy i zakwaterowania oraz opiekę, jaką sprawuje nad nimi nasza Agencja – mówi Norbert Rasch, dyrektor APN. - Podstawową zasadą jaką kieruje się nasza firma, jest optymalne dopasowanie indywidualnych możliwości pracownika do specyfiki wykonywanej pracy – dodaje.

W Polsce APN współpracuje z pracodawcami w modelach pracy tymczasowej oraz outsourcingu, poprzez powierzenie jej realizacji wyodrębnionych procesów produkcyjnych, bądź logistycznych.

Praca za granicą jako opiekun osób starszych

Istotną sferą działalności firmy jest rekrutacja i zatrudnianie osób do opieki nad seniorami w Niemczech i Holandii. - Naczelną zasadą działu Opieka jest zaangażowanie i empatia, zarówno w relacjach z osobami oferującymi jak i poszukującymi pracy – wyjaśnia Norbert Rasch.

Opiekunowie osób starszych mogą zarobić od 1300 do 1800 euro netto zależnie od stopnia znajomości danego języka oraz skali opieki, jaką świadczą swojemu podopiecznemu. Pracownicy mogą też liczyć na dodatki premiowe. Należy przy tym podkreślić, że opiekunowie nie ponoszą kosztów zakwaterowania na miejscu, bo to zapewniają im rodziny zatrudniające ich do pomocy swoich bliskich. Tak więc cały dochód mogą przeznaczać na własne potrzeby.

- Naszym celem jest zapewnienie takiej opieki nad osobami starszymi, jaką kiedyś w przyszłości sami chcielibyśmy otrzymać, by czuć się godnie, bezpiecznie i szczęśliwie w podeszłym wieku – mówi dyrektor APN.

Więcej informacji o usługach świadczonych przez Grupę APN można znaleźć na stronie www.APNPolska.pl, natomiast szczegółowe wiadomości na temat wyjazdów do pracy w charakterze opiekuna osób starszych znajdują się pod adresem www.APNOpieka.pl.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Zdjęcie Główne

Nowe, atrakcyjne oferty w Kolejach Śląskich! Sprawdź i jedź

Multisensoryczna wystawa van gogha

VAN GOGH już w Katowicach - Multisensoryczna wystawa!

4517b0e93d667eda3520482b59e070df

Sprawdź gdzie pożyczyć niewielką kwotę w Bytomiu

Bagatelle Zdjęcie główne

Balkonetka, braletka, Soft czy Semi Soft – który wybrać?

Meble ze stali nierdzewnej zdjęcie główne

Meble ze stali nierdzewnej

Dr Max artykuł 19 04 2022

Jak zapewnić cerze optymalną pielęgnację? Codzienne rytuały

MPŚ konkurs 1920x1080

„Śląski Komiks Powstańczy” to konkurs, który warto poznać!