Podnieś swoje kwalifikacje i zarabiaj więcej

Wiele osób ma świadomość, że szkolenia i systematyczne podnoszenie kwalifikacji są potrzebne. To również korzyść dla firmy, która może chwalić się wysoko wykwalifikowaną kadrą. Mają one dodatkowe znaczenie dla pracowników. Przyczyniają się bowiem do podnoszenia poziomu własnej wartości i pewności siebie.

Z jakich powodów warto robić szkolenia zawodowe? - Szkolenie zawodowe szansą na lepsze zarobki - mówi Piotr Kubacki, właściciel firmy szkoleniowej "PROFESJA". Szkolenia zawodowe pozwalają na naukę nowych rzeczy i odświeżenie informacji już poznanych.

Szkolenia organizowane są dla:

  • klientów indywidualnych,
  • osób bezrobotnych, poszukujących pracy, chcących podnosić swoje kwalifikacje poprzez udział w atrakcyjnych cenowo szkoleniach,
  • firmy produkcyjne, posiadające logistyczne powierzchnie magazynowe.

Główne kierunki szkoleń to kursy obsługi wózków widłowych, suwnic i żurawi, podestów ruchomych wraz z uzyskaniem terminowych uprawnień UDT, do legalnej obsługi tych urządzeń. W tym miejscu warta podkreślenia jest zmiana, jaką wprowadziło Rozporządzenie MRiF z 9 stycznia 2018 r. W rozporządzeniu zniesiono imienne zezwolenia na wózki widłowe. Osoby, które ukończyły kurs obsługi wózków widłowych nie zakończony potwierdzeniem kwalifikacji przed komisją UDT i poruszały się wózkami widłowymi w oparciu o wspomniane imienne zezwolenia, będą musiały w najbliższych latach uzupełnić kwalifikacje. Zgodnie z tym rozporządzeniem tylko uprawnienia UDT dają terminowe prawo do legalnej obsługi wózków widłowych.

- Jak wiadomo, kursy łączą wiedzę teoretyczną z praktyczną – kontynuuje wypowiedź Piotr Kubacki.

Podniesienie własnych umiejętności sprawia, że pracownik chętniej podejmuje się nowych wyzwań, które mogą być drogą do szybkiego awansu i uzyskania silnej pozycji w firmie. Podczas szkoleń można spotkać osoby pracujące w innych krajach, można nawiązać ciekawe kontakty i mieć alternatywę przy zmianie zatrudnienia. Są też osoby, które chętnie dzielą się swoimi doświadczeniami.

Obecne czasy to rynek pracownika, ale pracownik o wysokich umiejętnościach i kwalifikacjach nawet w trudniejszych czasach i przy zmianie koniunktury możne czuć się pewnym i bezpiecznym. Zawsze bowiem będzie rynek dla fachowców.

Zdobywanie dodatkowych umiejętności daje większe poczucie bezpieczeństwa. - Zawsze można pracować tam gdzie jest wynagrodzenie lepsze. Nie ma się poczucia przywiązania do jednej branży lub firmy - uzupełnia swoją wypowiedź Piotr Kubacki.

Doświadczenia Firmy szkoleniowej PROFESJA pokazują, że np. operator wózka widłowego z dodatkowymi uprawnieniami operatora podestów ruchomych ma większe możliwości zdobycia zatrudnienia na lepszych warunkach płacowych. "PROFESJA" działa od 2012 r. Od tego czasu zrealizowała szkolenia dla ponad 10 000 osób. Aktualnie realizuje szkolenia dla takich firm jak Grupa Żywiec, Jeronimo Martins, Narodowy Bank Polski. Każdemu, komu zależy na podniesieniu kwalifikacji swoich lub swoich pracowników może śmiało postawić na wiedzę i doświadczenie w zakresie prowadzenia szkoleń zawodowych przez "PROFESJĘ".

„PROFESJA” KURSY I SZKOLENIA PIOTR KUBACKI
ul. Zabrzańska 24
41-708 Ruda Śląska

tel. 600 700 270 – obsługa szkoleń
tel. 668 688 682 – obsługa firm

biuro@mojaprofesja.pl

od poniedziałku do piątku w godz. 9:00–17:00;
w soboty czynne zgodnie z terminarzem

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon