Kawałek Japonii w Bytomiu. Uczta dla zmysłów w YASUMI Bytom

Japonia w Bytomiu? Jak najbardziej! Teraz nie musimy jechać za granicę, żeby uzyskać nieskazitelną cerę. Właśnie tu, w Bytomiu w Instytucie przy ul. Moniuszki 26, możemy wziąć udział w rytuałach japońskich, które pomogą nam zadbać o swoje ciało, a także odprężyć się i zrelaksować.

Pełen relaks i uczta dla zmysłów

Delikatna muzyka, zaciągnięte rolety, świece i piękny zapach. Do gabinetu wystarczy tylko wejść, żeby już poczuć się zrelaksowanym. Wszystko jednak dopiero przed nami, w końcu YASUMI oznacza relaks, który jest główną filozofią marki.

- Przy rytuałach YASUMI skupiamy się głównie na relaksacji ciała, ściszamy muzykę, odpalamy świece i przygaszamy światło - opowiada Małgorzata Dudek, menadżer YASUMI Bytom. - Wprowadzamy w odpowiedni klimat. Zależy nam na tym, żeby podczas rytuałów stworzyć atmosferę relaksu. Głównie działamy dotykiem, żeby cała ceremonia była poświęcona odprężeniu. Jednocześnie ma to też być uczta dla zmysłów - dodaje.

Gabinet jest jednym z niewielu w okolicy, który oferuje japońskie rytuały pielęgnacyjne. Chęć poznania nieznanego i jednocześnie potrzeba głębokiego relaksu przyciąga właśnie w to miejsce. Egzotycznych rytuałów jest tutaj wiele, nie doświadczymy ich u zwykłej kosmetyczki.

- Mamy bardzo dużo zabiegów autorskich YASUMI, które nigdzie indziej nie są oferowane - mówi Małgorzata Dudek. - Najciekawszym zabiegiem jest zabieg ze złotą maską. Nakładamy prawdziwe 24-karatowe złoto, które jest wpracowane w skórę poprzez masaż. W innych gabinetach takiego zabiegu się nie spotyka - wyjaśnia.

Nie tylko rytuały japońskie

Gabinet YASUMI skupia się więc głównie na zabiegach pielęgnacyjnych twarzy i ciała. Instytut oferuje zabiegi oparte o urządzenia wykorzystujące najnowszą technologię. Instytut oferuje zabieg HiFu, laserowego peelingu węglowego, oksybrazję wraz z infuzją tlenową, depilację laserową, fale radiowe, fototerapię LED oraz szeroki zakres pozostałych zabiegów kosmetologicznych.

- Mamy bardzo zaawansowane urządzenia, na których pracujemy. Dzięki nim możemy wykonywać terapie kosmetologiczne - mówi Małgorzata Dudek. - Prowadzimy terapię cer trądzikowych, wrażliwych, dojrzałych i w tym też nasi kosmetolodzy się głównie specjalizują - dodaje.

W Instytucie można także kompleksowo zadbać o sylwetkę dzięki specjalistycznej aparaturze. Oferowane są zabiegi w typie endermologii modelujące i działające antycellulitowo, wyszczuplający zabieg fali radiowej czy body wrapping.

Jak widać, wchodząc do YASUMI, możemy być pewni, że trafimy pod dobre ręce. Personel jest na zdecydowanie wyższym poziomie niż w innych tego typu miejscach. - W naszym instytucie pracują głównie kosmetolodzy, nie ma praktycznie kosmetyczek. Wszyscy pracownicy są wykwalifikowani i ciągle się szkolą - zapewnia Małgorzata Dudek.

Relaks, ale sterylnie

Personel to jedno, ale w dzisiejszych, trudnych czasach, w dobie epidemii trzeba być bardzo ostrożnym, szczególnie w tego typu miejscach. Jak się okazuje przebywając w gabinecie YASUMI, nie musimy się o to martwić, ponieważ pracownicy gabinetu bardzo restrykcyjnie podchodzą do obostrzeń związanych z pandemią.

- Zachowujemy najwyższe standardy bezpieczeństwa – zapewnia Małgorzata Dudek. - Przy wejściu stoi żel do dezynfekcji dłoni. Przeprowadzamy wywiady epidemiologiczne z klientami oraz mierzymy ich temperaturę, wymagamy także noszenia maseczek ochronnych - wymienia.

Bez zmartwień możemy więc spokojnie się odprężyć, zrelaksować i zadbać o swoje ciało. Co ciekawe w YASUMI znajduje się podwójny gabinet, dzięki któremu możemy zaprosić na terapię jeszcze jedną osobę. Bez problemu znajdzie się tu odpowiedni zabieg dla par, mam z córkami czy przyjaciółek, które nie mają czasu dla siebie na co dzień.

Sama rezerwacja w YASUMI jest także bardzo wygodna, bo online. - Klienci nie muszą do nas dzwonić. Mogą się umówić na wizytę online - dodaje.

Odwiedź YASUMI BYTOM na:

www.bytom.yasumi.pl
Facebook: https://www.facebook.com/YasumiBytom
Instagram: https://www.instagram.com/yasumi_bytom/

Instytut Zdrowia i Urody YASUMI
Bytom, ul. Moniuszki 26
Tel. 795-035-174

yasumi bytom wnetrze

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

IMG 9378

Mikołajkowe atrakcje dla najmłodszych w SKARPIE BYTOM

Jak wybrać sejf do gabinetu?

Jak wybrać sejf do gabinetu?

36 – Szczęśliwy traf czy numer entuzjazmu i kreatywności?

36 – Szczęśliwy traf czy numer entuzjazmu i kreatywności?

Zdj główne

Koncert industrialny

Letnia Strefa Kreatywna w Agorze Bytom. Zapraszamy na bezpłatne warsztaty dla dzieci

Letnia Strefa Kreatywna w Agorze Bytom

Agora dzień dziecka

Kraina Eksperymentów: Świętuj Dzień Dziecka w Agorze Bytom

Kobylinski

Nie wszystko wolno wojewodzie...