Nie masz biletu na derby? W internecie będzie transmisja na żywo

Już w najbliższą niedzielę odbędzie się największy hit trzeciej grupy III ligi Polonia Bytom - Ruch Chorzów. Bilety zostały błyskawicznie wyprzedane, ale kibice nie mają powodów do zmartwień. Będzie wyjątkowa internetowa transmisja na żywo.

Byt Schowek02

Na ten mecz wszyscy kibice czekają od początku nowego sezonu. Derbowe pojedynki Polonii Bytom z Ruchem Chorzów zawsze wzbudzają mnóstwo emocji i dla obu klubów są niezwykle prestiżowe. Nie zmienia tego nawet fakt, że dziś byli mistrzowie Polski rywalizują ze sobą w rozgrywkach III ligi.

Polonia i Ruch są w gronie głównych faworytów do walki o awans do II ligi, co tylko dodaje smaczku ich rywalizacji. W dodatku oba zespoły bardzo dobrze rozpoczęły nowe rozgrywki. "Niebiescy" zajmują trzecie miejsce i do tej pory wygrali cztery spotkania, jedno zremisowali i tyle samo przegrali. Z kolei Polonia jest szósta, ale ma rozegrane aż dwa mecze mniej. Warty podkreślenia jest także fakt, że niebiesko-czerwoni jeszcze nie przegrali żadnego spotkania.

Klub z Bytomia ma coś do udowodnienia sobie i kibicom. W poprzednim sezonie podopieczni Kamila Rakoczego przegrali w derbach 1:3, a wszystkie bramki stracili w zaledwie 38 minut. Rewanż niestety nie doszedł do skutku z powodu pandemii koronawirusa.

Biletów nie ma, będzie transmisja na żywo

Mecz odbędzie się na stadionie w Szombierkach przy ul. Frycza-Modrzewskiego. Niestety, obowiązujące obostrzenia sprawiły, że do sprzedaży trafiło tylko 420 wejściówek. W dodatku pierwszeństwo mieli kibice, którzy zakupili karnety na rundę wiosenną poprzedniego sezonu.

Zainteresowanie był tak duże, że bilety zostały wyprzedane błyskawicznie. W tej chwili nie ma już możliwości, aby dostać wejściówkę. Dla kibiców jednak mamy dobrą informację. Z tego meczu zostanie przeprowadzona internetowa transmisja na żywo.

Koszt transmisji w systemie PPV to zaledwie 15 zł. Aby pozyskać dostęp, należy wejść TUTAJ, a następnie postępować zgodnie z instrukcją. Co ciekawe, nadchodząca transmisja będzie wyjątkowa, bo na widzów będzie czekać kilka niespodzianek.

Mecz będzie nagrywany z kilku kamer. W dodatku przed spotkaniem będzie studio ze specjalnymi gośćmi. Sam pojedynek będzie komentowany, a po końcowym gwizdku będą dodatkowo wywiady.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon