Edukids, to tu uczą i bawią

Edukids to unikalny program zajęć edukacyjnych dla dzieci w wieku od 3 do 12 lat, a także specjalnie przygotowane miejsce, gdzie dzieci poprzez zabawę uczą się i rozwijają swoje zainteresowania.

Byt edukido

Każde dziecko jest unikalne: posiada własny styl uczenia się, indywidualny sposób poznawania otaczającego świata, odmienne zainteresowania i talenty. Zajęcia w Edukids dopasowane są do indywidualnych wzorców poznawania świata. Angażują w równym zakresie 3 podstawowe zmysły: słuch, wzrok i ruch. Dzięki temu dzieci z radością pochłaniają nową wiedzę.

Zajęcia podzielone są na 3 kategorie:

Akademia Twórczego Rozwoju Bystrzak - zajęcia podzielone na kursy wiekowe, gdzie dzieci podczas zabawy poznają techniki zapamiętywania, uczą się szybko czytać, tworzą mapy myśli, a na koniec prowadzą eksperymenty chemiczne.

Edukido zajęcia z klockami LEGO - celem jest kształtowanie w dzieciach badawczej postawy wobec świata i uwolnienie potencjału, który w nich drzemie – bez narzuconych schematów, bez klucza i stereotypowego myślenia. Najlepszym sposobem na rozwój jest doświadczanie, dlatego prowadzący zapewniają pociechom warunki do twórczej zabawy z klockami LEGO.

Robotyka - Na każdych zajęciach dzieci wraz z prowadzącymi budują i programują innego robota. Każdy robot to okazja do wyjaśnienia różnych zjawisk fizycznych poprzez krótkie pokazy i eksperymenty oraz do przybliżenia rozwiązań mechanicznych. Robot, aby zadziałał musi zostać zaprogramowany. Prowadzący pokazują, jak praktycznie wykorzystać tablet lub komputer. Uczą w ten sposób algorytmicznego i logicznego myślenia oraz blokowego języka programowania. Poznane konstrukcje, jak warunki i pętle występują praktycznie w każdym języku programowania. Ponadto budowanie z klocków rozwija małą motorykę dziecka, jego wyobraźnię, koordynację wzrokowo-ruchową.

Edukids to też niezapomniane i twórcze urodzinki. - Przeniesiemy Wasze pociechy w świat zabawy i nauki. Wybieracie tematykę a nasi instruktorzy prowadzą wspaniałe urodzinki dbając o wszystkie szczegółowy - zachęcają organizatorzy.

Zajęcia ruszają od października. Ilość miejsc ograniczona!

Zajęcia z klockami Lego - Robotyka
Ewelina Paprocka - Talik
Tel.: 500 076 880
bytom@edukido.com.pl

Akademia Twórczego Rozwoju Bystrzak
Sylwia Ciesielska
Tel.: 500 076 804
biuro@bytom.bystrzak.org

Zajęcia odbywają się w Szombierkach i Łagiewnikach

Centrum Edukids
Wyzwolenia 86
41-907 Bytom - Szombierki
naprzeciw Kauflanda przy Sali Zabaw Magiczna Kraina

Teatr Górnośląski
Cyryla i Metodego 10
41-909 Bytom

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Zdjęcie Główne

Nowe, atrakcyjne oferty w Kolejach Śląskich! Sprawdź i jedź

Gdzie szukać materiałów meblowych w Bytomiu? W profesjonalnej hurtowni akcesoriów meblowych na Śląsku!

Gdzie szukać materiałów meblowych w Bytomiu?

E1 GOKART

Eventy firmowe nie muszą być nudne! E1GOKART zaprasza!

Gdzie najłatwiej zaciągnąć pożyczkę

Gdzie najłatwiej zaciągnąć pożyczkę?

AG fot2

Początkiem czerwca GWSH stała się Akademią Górnośląską

Fotowoltaika oferro

Czy fotowoltaika jeszcze się opłaca?

Piekarnik do pizzy zdjęcie główne

Jaki piekarnik do pizzy wybrać? Ranking 2022