Edukids, to tu uczą i bawią

Edukids to unikalny program zajęć edukacyjnych dla dzieci w wieku od 3 do 12 lat, a także specjalnie przygotowane miejsce, gdzie dzieci poprzez zabawę uczą się i rozwijają swoje zainteresowania.

Byt edukido

Każde dziecko jest unikalne: posiada własny styl uczenia się, indywidualny sposób poznawania otaczającego świata, odmienne zainteresowania i talenty. Zajęcia w Edukids dopasowane są do indywidualnych wzorców poznawania świata. Angażują w równym zakresie 3 podstawowe zmysły: słuch, wzrok i ruch. Dzięki temu dzieci z radością pochłaniają nową wiedzę.

Zajęcia podzielone są na 3 kategorie:

Akademia Twórczego Rozwoju Bystrzak - zajęcia podzielone na kursy wiekowe, gdzie dzieci podczas zabawy poznają techniki zapamiętywania, uczą się szybko czytać, tworzą mapy myśli, a na koniec prowadzą eksperymenty chemiczne.

Edukido zajęcia z klockami LEGO - celem jest kształtowanie w dzieciach badawczej postawy wobec świata i uwolnienie potencjału, który w nich drzemie – bez narzuconych schematów, bez klucza i stereotypowego myślenia. Najlepszym sposobem na rozwój jest doświadczanie, dlatego prowadzący zapewniają pociechom warunki do twórczej zabawy z klockami LEGO.

Robotyka - Na każdych zajęciach dzieci wraz z prowadzącymi budują i programują innego robota. Każdy robot to okazja do wyjaśnienia różnych zjawisk fizycznych poprzez krótkie pokazy i eksperymenty oraz do przybliżenia rozwiązań mechanicznych. Robot, aby zadziałał musi zostać zaprogramowany. Prowadzący pokazują, jak praktycznie wykorzystać tablet lub komputer. Uczą w ten sposób algorytmicznego i logicznego myślenia oraz blokowego języka programowania. Poznane konstrukcje, jak warunki i pętle występują praktycznie w każdym języku programowania. Ponadto budowanie z klocków rozwija małą motorykę dziecka, jego wyobraźnię, koordynację wzrokowo-ruchową.

Edukids to też niezapomniane i twórcze urodzinki. - Przeniesiemy Wasze pociechy w świat zabawy i nauki. Wybieracie tematykę a nasi instruktorzy prowadzą wspaniałe urodzinki dbając o wszystkie szczegółowy - zachęcają organizatorzy.

Zajęcia ruszają od października. Ilość miejsc ograniczona!

Zajęcia z klockami Lego - Robotyka
Ewelina Paprocka - Talik
Tel.: 500 076 880
bytom@edukido.com.pl

Akademia Twórczego Rozwoju Bystrzak
Sylwia Ciesielska
Tel.: 500 076 804
biuro@bytom.bystrzak.org

Zajęcia odbywają się w Szombierkach i Łagiewnikach

Centrum Edukids
Wyzwolenia 86
41-907 Bytom - Szombierki
naprzeciw Kauflanda przy Sali Zabaw Magiczna Kraina

Teatr Górnośląski
Cyryla i Metodego 10
41-909 Bytom

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon