Zapisz pociechę na bezpłatne lekcje języka angielskiego

W Agorze Bytom trwają bezpłatne lekcje języka angielskiego. Nadal można zapisać się na ostatnią turę zajęć.

Byt 11

Nauka języka obcego od małego

Współcześnie władanie tylko językiem ojczystym to za mało, a naukę języka angielskiego powinno się rozpocząć jak najwcześniej. Język angielski jest trzecim najczęściej używanym językiem na świecie i zyskał miano nowej łaciny. Dlaczego nasze dziecko powinno się uczyć angielskiego? Znajomość angielskiego jest bardzo ważna w kontekście wiedzy: większość materiałów naukowych, książek, a nawet kultowe piosenki są stworzone właśnie w tym języku. Jak dowiedziono, nauka języka angielskiego poprawia u dzieci koncentrację oraz rozwija umiejętności analityczne. Dziecko, przekładając swoje myśli na język angielski wykorzystuje inne partie mózgu niż w przypadku mówienia w języku ojczystym. To wszystko przekłada się na jego lepsze wyniki w nauce.

ProfiLingua – wszechstronna szkoła

ProfiLingua oferuje kursy językowe dla wszystkich grup wiekowych, przygotowania do egzaminów, czy zajęcia indywidualne. Szeroki zakres zajęć sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Dlaczego warto zapisać swoje dziecko akurat na kurs ProfiLingua? Zajęcia dla dzieci odbywają się w małych grupach – wszystko w trosce o najmłodszych. Najmłodsi mogą rozwijać swoje zainteresowania i uczyć się języka na kursie Disney English, gdzie poznają niesamowity świat Disneya, łącząc zabawę z nauką. Dzieci poznają język angielski poprzez gry i zabawy ruchowe, piosenki i rymowanki.

Bezpłatne lekcje - jak się zapisać?

Bezpłatne kursy dla najmłodszych trwają przez cały wrzesień. Organizowane są w Agorze Bytom przez specjalistów ze szkoły językowej ProfiLingua. Kurs trwa dwa tygodnie, a zajęcia odbywają się się dwa razy w tygodniu po 45 min, odpowiednio w poniedziałki i środy bądź wtorki i czwartki. Obecnie trwają zapisy na ostatnią turę kursu, która rozpoczyna się 21 września. W bezpłatnych zajęciach mogą uczestniczyć dzieci od 4 roku życia. Przewidziane są następujące grupy wiekowe: 4-5 lat, 6-7 lat, 8-10 lat, 11-12 lat i 12+. Zapisy przyjmowane są telefonicznie, mailowo i osobiście w szkole ProfiLingua. Organizatorzy przewidują maksymalnie 8-osobowe grupy.

fot. agorabytom.pl

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon