Akademia Twórczego Rozwoju Bystrzak zaprasza na dni otwarte!

Już od października ruszają zajęcia w Akademii Twórczego Rozwoju "Bystrzak". Bystrzak to innowacyjny program zajęć rozwojowych dla dzieci i młodzieży opracowany przez polskich pedagogów.

Byt bystrzak

Jako jedyny w Polsce, systemowo łączy ze sobą zabawę, eksperymenty oraz najnowsze techniki rozwojowe i pamięciowe funkcjonujące na całym świecie w roczne kursy przygodowo - podróżnicze dla poszczególnych grup wiekowych. Wszystkich małych Bystrzaków serdecznie zapraszamy.

Czym jest BYSTRZAK?

- Jesteśmy uzupełnieniem tradycyjnej edukacji. Pokazujemy dzieciom, że nauka może być fascynująca, uczymy poprzez eksperymentowanie, doświadczanie. Staramy się maksymalnie wykorzystać potencjał dziecięcego umysłu, przekazując dzieciom techniki, które ułatwiają przyswajanie wiedzy, rozwijają koncentrację, autoprezentację - mówi Ewelina Paprocka-Talik, koordynator Akademii Bystrzak. - Stawiamy przed dziećmi wyzwania, doceniamy ich niepowodzenia wyciągając z nich naukę oraz umacniamy poczucie "mogę więcej" i "poradzę sobie" - dodaje.

Akademia oferuje naukę w formie zabawy dla dzieci w wieku 3-13 lat w małych grupach do 10 dzieci. Nie bez powodu mówi się więc, że BYSTRZAK rośnie razem ze swoimi podopiecznymi. "Kolorowy świat", "Tajemnicza planeta", czy "Drużyna wynalazców" to tylko niektóre z kursów znajdujących się w ofercie. W trakcie zajęć dzieci uczą się czytać, trenują pamięć, przeprowadzają eksperymenty fizyczne i chemiczne, a także ćwiczą ekspresję w sztukach plastycznych, zabawach ruchowych, muzycznych, uczestniczą w relaksacji, przez co stają się otwarte, empatyczne, komunikatywne, odprężone i zdobywają wiedzę. Wszystkie te elementy ubrane są w ciekawą fabułę, stosowane są częste zmiany aktywności, dzięki czemu dzieci nie nudzą się w trakcie zajęć. Dzieci w akademii uczą się wykorzystywać potęgę swoich umysłów, odkrywają możliwości, wydobywają swój potencjał. Celem Bystrzaka jest to, żeby dzieci polubiły myślenie i nie bały się stawać przed najtrudniejszymi wyzwaniami. Organizatorzy zajęć chcą pokazać, że nauka nie musi być powielaniem schematów, ale świetnym sposobem spędzania wolnego czasu.

Oprócz kursów rozwoju intelektu oferowane są również zajęcia z klockami LEGO dla dzieci, zajęcia z Robotyki z wykorzystaniem tabletów oraz komputerów, kreatywne urodziny, półkolonie oraz warsztaty w szkołach.

Zapraszamy serdecznie na DNI OTWARTE: 2 października (od 14:00 do 20:00), 3 października (od 10:00 do 14:00), 4 października (od 10:00 do 14:00) w siedzibie Akademii Bystrzak przy ul. Wyzwolenia 86 w Bytomiu - Szombierkach. Organizatorzy proszą o telefoniczną bądź mailową rezerwację miejsc pod numerami telefonów 500 076 804 lub 500 076 880, bądź na adres e-mail biuro@bytom.bystrzak.org.

Więcej szczegółów można znaleźć na stronie internetowej www.bytom.bystrzak.org oraz na profilu na facebooku.

akademia bystrzak

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon