Apartamenty Sucha Góra powstają w Bytomiu

Decydując się na zakup nowego mieszkania, wiele osób pragnie, by dawało ono wytchnienie od zgiełku miasta. Nic dziwnego, że coraz więcej inwestycji, podobnie jak Apartamenty Sucha Góra, realizowanych jest na obrzeżach, w zielonej okolicy.

Apartamenty Sucha Góra dla spragnionych ciszy

Od wielu lat utrzymuje się tendencja, zgodnie z którą inwestorzy decydują się na nieruchomość oddaloną od centrum wybranej przez siebie miejscowości. To dla nich sposób na skuteczną regenerację po dniach wypełnionych obowiązkami. Chcą też gwarancji, że bez problemu zrobią zakupy i zaczerpną rozrywki. Apartamenty Sucha Góra są odpowiedzią na te potrzeby. Deweloper stworzył nowoczesne, prestiżowe osiedle zlokalizowane w bliskim sąsiedztwie terenów zielonych. Zadbał przy tym, by na wyciągnięcie ręki było wszystko, co niezbędne na co dzień.

Apartamenty blisko natury

Apartamenty Sucha Góra są dogodnym miejscem zarówno osób samotnych, par, jak i rodzin z dziećmi. W ich najbliższym sąsiedztwie znajduje się wszystko, co gwarantuje wygodę i komfort codziennego życia. To lokalizacja zapewniająca bliskości przyrody, a to dzięki sąsiedztwu rezerwatu Segiet, do którego samochodem można dotrzeć w zaledwie 6 minut. Na miejscu czekają unikatowe okazy flory i fauny, które z pewnością zachwycą miłośników środowiska naturalnego. Interesującą propozycją jest także Park Grota. Stworzony w obrębie “Nadziei Marii” – dawnej kopalni galmanu – jest malowniczy, a jego teren – urozmaicony, dzięki znajdującym się tam dwóm stawom. Ich sąsiedztwo pozwala na schłodzenie się w upalne dni. Ponadto, spacerując alejkami, można dotrzeć do restauracji lub przyjrzeć się unikalnej kapliczce.

Szybkie zakupy to nie problem

Apartamenty Sucha Góra stanowią kompromis pomiędzy ciszą przedmieść a łatwym dostępem do tego, co ważne. Umożliwiają odpoczynek w cieniu drzew, ale nie są enklawą odciętą od centrum miasta. Od miejsca, w którym zlokalizowane jest wiele sklepów, dzieli je droga, którą samochodem pokonuje się w zaledwie cztery minuty. Tylko tyle wystarczy, by zrobić najpotrzebniejsze zakupy i zadbać o wszystko, co niezbędne dla domowników.

Apartamenty Sucha Góra to nowoczesność i funkcjonalność

Lokalizacja to nie wszystko. Ważne jest, żeby mieszkanie spełniało wszystkie wymogi tego, kto w nim przebywa. - Apartamenty Sucha Góra to nowoczesna architektura i dbałość o szczegóły. Każde z dwupoziomowych mieszkań zaprojektowane jest z najwyższym pietyzmem. Stworzone z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach oferuje wszystko, co ważne na co dzień. Dwa sąsiadujące ze sobą pokoje, duża sypialnia i przytulna łazienka połączone są niewielkim korytarzem. Najwyższej jakości stolarka drzwiowa i okienna zapewniają izolację termiczną i akustyczną. To ciepłe i funkcjonalne miejsce, w którym można się zakochać - mówi deweloper. Opisuje równocześnie główną ideę, która przyświecała mu w trakcie realizacji inwestycji. Zaznacza, że kluczowe było podarowanie osobom chętnym najnowocześniejszych rozwiązań architektonicznych. Dbając jednak o ich potrzeby – chciał dać im możliwość życia w miejscu gwarantującym dostęp do natury i szeregu sklepów, w których można zakupić to, co spełniałoby najważniejsze, codzienne potrzeby. To rozwiązanie idealne dla tych, którzy wciąż szukają swojego miejsca na ziemi.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Byt sw katarzyna bytom

Pociągi nie pojadą. Komunikacja zastępcza na...

Byt poszukiwania 13 latki z bytomia

Piekary Śląskie: Śmierć 13-letniej Patrycji z...

Byt 01szybyrycerskie

Kolejny odcinek ulicy Szyby Rycerskie...

Byt kopalnia bobrek wagony

Silne tąpnięcie w bytomskiej kopalni

Byt gadzety bytom 071

Miód, poszetka, apaszka i... rosnący ołówek. Są...

Bytomski5 policja6d

8 lat więzienia za łapówkę w kwocie 50zł

Bytomski2 5d5ff947fe95db4e23524ec718f8f259

Z fejsa Bytomski.pl