Bytom znów się roztańczy

Szkoła Tańca K&S Fit&Dance rozpoczyna nowy sezon taneczny w nowym miejscu. Po ponad półrocznej przerwie spowodowanej pandemią Covid-19 Szkoła Tańca K&S Fit&Dance ponownie rusza i zaprasza na swoje zajęcia dzieci, młodzież oraz dorosłych.

To szkoła tańca otwarta przez młodych ludzi, którzy kochają tę sztukę oraz ten sport i chcą dzielić swoją pasję z innymi. Założycielami są Kinga i Szymon Harazim, para taneczna z ponad 20-letnim doświadczeniem turniejowym, posiadająca najwyższą międzynarodową klasę "S", zwycięzcy wielu turniejów o randze ogólnopolskiej i międzynarodowej, uczestnicy najbardziej prestiżowych imprez tanecznych na świecie tj. Dutch Open Championships, UK Championships, German Open Championships - a to raptem nieliczne ich osiągnięcia. Są nie tylko znakomitymi tancerzami, ale od 2015r. również dyplomowanymi instruktorami tańca, którzy z sukcesem zaszczepili już miłość do tańca u ponad 500 dzieci.

ks fit dance bytom

K&S Fit&Dance to szkoła tańca towarzyskiego, ale nie tylko. Na najmłodszych adeptów tańca czeka Taneczna Akademia Przedszkola, zaś nieco starsi znajdą w grafiku zajęcia tańca towarzyskiego oraz Hip-Hop, a dorośli nauczą się jak wirować na parkiecie w rytmie walca czy cha-chy podczas kursu tańca towarzyskiego, ale także jak swobodnie poruszać się na imprezie na kursie tańca użytkowego.

Kiedy i Gdzie? Już od października Szkoła Tańca K&S Fit&Dance ponownie roztańczy Bytom. Trwają zapisy na zajęcia taneczne dla dzieci, młodzieży i dorosłych w nowo otwartym studiu w CH Agora Bytom. Zajęcia będą odbywać się również w: Centrum Sportowe CSP ul. Hlonda 54 w Bytomiu oraz CK Karolinka w Radzionkowie.

Zapraszamy do odwiedzenia strony: www.ks-fitdance.pl oraz do śledzenia funpage: www.facebook.com/ksfitdance.

plakat ksfitdance

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon