Dołącz do zespołu Bytomski.pl. Zostań specjalistą ds. reklamy

Poszukujemy fajnych, aktywnych i odważnych ludzi do naszego zespołu, którzy pomogą nam jeszcze bardziej rozwinąć Bytomski.pl oraz tytuły wydawane w sąsiednich miastach. Chcielibyście z nami pracować? Napiszcie do nas!

Byt gazety

Od 14 lat tworzymy najchętniej odwiedzany przez mieszkańców portal internetowy, a od kilku lat również gazetę bezpłatną o największym nakładzie w Bytomiu. Nasze wydawnictwo stale się rozwija i realizuje coraz to nowsze projekty, dlatego od pewnego czasu wydajemy również serwisy internetowe i tytuły prasowe w okolicznych miastach, systematycznie budując liczącą się sieć mediów o zasięgu metropolitalnym. Ponadto zajmujemy się także produkcją materiałów video oraz realizacją streamingów online.

Dołączając do naszego zespołu możecie stać się jednymi z budowniczych czołowych mediów lokalnych na terenie Górnośląsko-Zagłębiowskiej metropolii. Obecnie poszukujemy specjalistów do spraw reklamy, których zadaniem będzie pozyskiwanie klientów dla naszych portali i gazet. Ważne jest dla nas, aby kandydaci potrafili ich dobrze wysłuchać i zaproponować im rozwiązania odpowiednio dopasowane do ich potrzeb. W naszych działaniach zawsze dbamy, by reklamodawcy osiągali założone przez siebie cele, bo dzięki ich zaangażowaniu my możemy dalej rozwijać Bytomski.pl oraz pozostałe nasze media i każdego dnia dostarczać bieżących informacji naszym czytelnikom.

Do realizacji tego zadania zapewniamy wszelkie niezbędne narzędzia i szkolenia. Jesteśmy otwarci na nowe pomysły i chętnie wcielamy je w życie. Co istotne, nasze biuro mieści się w Bytomiu - przy samym Rynku - dlatego możecie pracować blisko swojego domu i nie musicie rano stać w korkach podczas dojazdu do Katowic, czy Gliwic. Nasz zespół tworzą zarówno osoby bardzo młode, jak i specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, więc każdy powinien się wśród nas dobrze odnaleźć.

Wszystkich zainteresowanych pracą w dziale reklamy Bytomski.pl zachęcamy do przesyłania swojego CV na adres reklama@bytomski.pl. Skontaktujemy się z każdą osobą, która do nas napisze.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Pozycjonowanie SEO Bytomski

Czy warto inwestować w SEO?

Wersja2

Odkryj potęgę śląskiej nauki!

Wiemy, gdzie tupta jeż. Czwarta edycja Festiwalu Restauracji Śląskich rusza 22 września!

Czwarta edycja Festiwalu Restauracji Śląskich!

Catering dietetyczny dieta pudelkowa 8 64fe37baacc7e

Dieta pudełkowa, która zmieniła moje życie

BPK 281 nowe 1

ZAŁATW SPRAWĘ W BPK: odpłatne przejmowanie sieci wod.-kan.

Dolny slask

Dolny Śląsk na weekend i wakacje. Miejsca warte odwiedzenia

Ruszyły zapisy na letnie Półkolonie na Skarpie

Ruszyły zapisy na letnie Półkolonie na Skarpie