Dołącz do zespołu Bytomski.pl. Zostań specjalistą ds. reklamy

Poszukujemy fajnych, aktywnych i odważnych ludzi do naszego zespołu, którzy pomogą nam jeszcze bardziej rozwinąć Bytomski.pl oraz tytuły wydawane w sąsiednich miastach. Chcielibyście z nami pracować? Napiszcie do nas!

Byt gazety

Od 14 lat tworzymy najchętniej odwiedzany przez mieszkańców portal internetowy, a od kilku lat również gazetę bezpłatną o największym nakładzie w Bytomiu. Nasze wydawnictwo stale się rozwija i realizuje coraz to nowsze projekty, dlatego od pewnego czasu wydajemy również serwisy internetowe i tytuły prasowe w okolicznych miastach, systematycznie budując liczącą się sieć mediów o zasięgu metropolitalnym. Ponadto zajmujemy się także produkcją materiałów video oraz realizacją streamingów online.

Dołączając do naszego zespołu możecie stać się jednymi z budowniczych czołowych mediów lokalnych na terenie Górnośląsko-Zagłębiowskiej metropolii. Obecnie poszukujemy specjalistów do spraw reklamy, których zadaniem będzie pozyskiwanie klientów dla naszych portali i gazet. Ważne jest dla nas, aby kandydaci potrafili ich dobrze wysłuchać i zaproponować im rozwiązania odpowiednio dopasowane do ich potrzeb. W naszych działaniach zawsze dbamy, by reklamodawcy osiągali założone przez siebie cele, bo dzięki ich zaangażowaniu my możemy dalej rozwijać Bytomski.pl oraz pozostałe nasze media i każdego dnia dostarczać bieżących informacji naszym czytelnikom.

Do realizacji tego zadania zapewniamy wszelkie niezbędne narzędzia i szkolenia. Jesteśmy otwarci na nowe pomysły i chętnie wcielamy je w życie. Co istotne, nasze biuro mieści się w Bytomiu - przy samym Rynku - dlatego możecie pracować blisko swojego domu i nie musicie rano stać w korkach podczas dojazdu do Katowic, czy Gliwic. Nasz zespół tworzą zarówno osoby bardzo młode, jak i specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, więc każdy powinien się wśród nas dobrze odnaleźć.

Wszystkich zainteresowanych pracą w dziale reklamy Bytomski.pl zachęcamy do przesyłania swojego CV na adres reklama@bytomski.pl. Skontaktujemy się z każdą osobą, która do nas napisze.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon