Marzenia o domu w sąsiedztwie parku mogą stać się rzeczywistością

Od lat marzysz o kupnie domu z ogródkiem. Wyobrażasz sobie to tak: dużo zieleni, dobra komunikacja z większymi miastami w aglomeracji śląskiej, przedszkole i szkoły mogą również znaleźć się w okolicy. Idealnie by było, gdyby jeszcze w pobliżu znajdowały się jakieś sklepy, ale najbardziej zależy Ci na ciszy i spokoju. Co jeśli Twoje marzenia, mogą stać się rzeczywistością? Poznaj nowopowstające Osiedle Nova Bażantova, które znajduje się niedaleko Parku Fazaniec.

Nieruchomości wokół Fazańca

Każdy bytomianin kojarzy zabytkowy Park Fazaniec, graniczący z Szombierkami, Bobrkiem i Orzegowem. W ostatnich latach przeszedł sporą metamorfozę; wyremontowane alejki, nowa roślinność, tarasy widokowe, place zabaw, miejsca odpoczynku tworzą idealne warunki dla mieszkańców, którzy mogą spacerować po parku, uprawiać sport, czy zwyczajnie spędzać czas wolny na świeżym powietrzu. Nic więc dziwnego, że zabudowa nieruchomości przy Parku Fazaniec stale się rozrasta, a tym samym wpływa na prestiż tego miejsca.

Kameralne osiedle domków jednorodzinnych

Osiedle Nova Bażantova to idealne rozwiązanie dla młodych małżeństw, a także rodzin z dziećmi. Dlaczego? Spokojna, cicha okolica, granicząca z bytomskim Parkiem Fazaniec, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Place zabaw, miejsca rekreacyjno-sportowe, przedszkola, szkoły podstawowe, placówki medyczne, restauracje, centra handlowe, kościoły i wiele więcej. Oczywiście, równie ważna jest komunikacja. Jednorodzinne domki, w szeregowej zabudowie mają doskonałą lokalizację! Osiedle jest położone około 5 kilometrów od centrum Bytomia, a bliskość krajowych i lokalnych dróg, pozwala na szybki dojazd do takich miast jak: Chorzów, Katowice, Zabrze czy Ruda Śląska. Jeżeli nie samochodem, to autobusem bądź tramwajem, przystanki ZTM znajdują się niedaleko inwestycji.

Dom w cenie mieszkania

Nova Bażantova to wyjątkowe osiedle domków jednorodzinnych (w stanie deweloperskim) w zabudowie szeregowej. Każdy z siedmiu domów ma powierzchnię 81,45 m², ogródek, a także dwa miejsca postojowe dla samochodów. Każdy centymetr domu został dokładnie przeanalizowany pod kątem obecnych potrzeb nowoczesnych rodzin. Parter składa się z łazienki, przestronnego salonu połączonego z kuchnią, z którego możecie wyjść prosto na ogródek. Pierwsze piętro zostało podzielone na łazienkę oraz trzy sypialnie, z czego główna posiada własną przestrzeń na garderobę! Każdy dom jest wyposażony w centralne ogrzewanie gazowe i piec dwufunkcyjny, na parterze zamontowano ogrzewanie podłogowe, a na piętrze grzejniki.

Poznaj osiedle Nova Bażantova!

www.novabazantova.pl
Facebook: https://www.facebook.com/BossInvestGroup/
E-mail: biuro@bossinvestgroup.pl
Telefon: 537 001 447

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon