Nie masz czasu na pranie? Zaufaj specjalistom z nowej pralni w Agorze!

Początek tygodnia jest dla Ciebie ogromnym wyzwaniem. Po całym dniu w pracy, dzielisz swój czas wolny między rodziną, a obowiązkami domowymi jak: pranie, sprzątanie, gotowanie. Kiedy nadchodzi niedziela, masz już serdecznie dosyć. Marzysz o chwili dla siebie, ale stale rosnąca sterta prania nie daje o sobie zapomnieć. A gdyby ktoś wyprał i wyprasował za Ciebie stertę brudów? I do tego ma szybkie terminy wykonywania usługi! Poznaj pralnię EBS, która właśnie otworzyła się w bytomskiej Agorze!

Profesjonalna pralnia w centrum Bytomia

Pralnia EBS posiada 20-letnie doświadczenie na polskim rynku. Jak to możliwe? Pralnia funkcjonowała wcześniej pod nazwą 5sec, która wiodła prym na rynku usług pralniczych. Lata ciężkiej pracy zaowocowały, jakość jak i profesjonalizm usług zostały potwierdzone badaniami konsumenckimi Ipsos. Pralnia EBS czeka na Klientów w Centrum Handlowym Agora Bytom, na poziomie -1, od poniedziałku do soboty od 9:00 do 21:00, a w niedziele handlowe od 10:00 do 20:00.

Garnitur, buty, a może sukienka?

Pragniesz wyprać garnitur, sweter, a może wyczyścić skórzane buty? Szeroki wachlarz usług pralni sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Zasadniczo dzielą się one na podstawowe oraz Premium. W ofercie podstawowej znajdziecie: pranie wodne, chemiczne, a także prasowanie. Jeżeli interesuje Was oferta Premium to możecie skorzystać z: apretury, impregnacji, krochmalu, usług antyalergicznych, a także czyszczenia butów (skórzanych, tekstylnych, zamszowych, welurowych, ze skóry licowej) oraz odzieży skórzanej. Warto zaznaczyć, że usługi Premium są oparte na technologii prania wodnego, która dodatkowo ochrania tkaniny i ich kolor, a także likwiduje przykre zapachy i trudne zabrudzenia.

Spora oszczędność czasu

Pragniesz raz na zawsze pożegnać się z pralką, suszarką i żelazkiem? Zatem oddaj swoje pranie w ręce profesjonalistów! Pralnia EBS z bytomskiej Agory zaoszczędzi Twój czas, a przede wszystkim doskonale zadba o Twoje ubrania. Każde zlecenie przechodzi przez 5 etapów: przyjęcie i ocenę prania, usuwanie plam przed praniem, selekcję procesu prania, prasowanie i kontrolę jakości!

Pralnia gwarantuje szybkie terminy wykonania usługi.

Płać mniej za swoje pranie!

Karta EBS czyli karta stałego klienta, upoważnia do 15% rabatu od regularnych cen, na wszystkie usługi i produkt pralni przez okrągły rok. Dodatkowo gwarantuje dostęp do specjalnych promocji, nawet do -50%. Kartę kupicie bezpośrednio w pralni. Pamiętajcie, aby przed zleceniem usługi okazać ją pracownikom.

WWW: www.pralniaebs.pl
FB: https://www.facebook.com/PralniaEBS
TEL. 574-347-553

Lokalizacja:

Pralnia EBS
Agora Bytom
Poziom -1
Plac Tadeusza Kościuszki 1
41-902 Bytom

Godziny otwarcia:

Poniedziałek – Sobota 09:00 – 21:00
Niedziela (handlowe) 10:00 – 20:00

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon