Zapisz dziecko na pierwsze zajęcia pokazowe w Akademii Bystrzak

Akademia Bystrzak zaprasza młodych, utalentowanych bytomian na pierwsze zajęcia pokazowe. Dzięki nim dzieci mogą rozwijać sprawność swojego umysłu. Uczestnicy pierwszego pokazu skorzystają z niego za darmo.

Centrum Edukids w Szombierkach posiada unikalny program zajęć edukacyjnych dla dzieci w wieku od 3 do 12 lat, a także specjalnie przygotowane miejsce, gdzie najmłodsi poprzez zabawę uczą się i rozwijają swoje zainteresowania. Każde dziecko jest unikalne: posiada własny styl uczenia się, indywidualny sposób poznawania otaczającego świata, odmienne zainteresowania i talenty. Zajęcia w Edukids dopasowane są do indywidualnych wzorców poznawania świata. Angażują w równym zakresie trzy podstawowe zmysły: słuch, wzrok i ruch. Dzięki temu dzieci z radością pochłaniają nową wiedzę.

Akademia Twórczego Rozwoju Bystrzak, to zajęcia podzielone na kursy wiekowe, gdzie dzieci podczas zabawy poznają techniki zapamiętywania, uczą się szybko czytać, tworzą mapy myśli, a na koniec prowadzą eksperymenty chemiczne.

Edukido zajęcia z klockami LEGO - celem jest kształtowanie w dzieciach badawczej postawy wobec świata i uwolnienie potencjału, który w nich drzemie – bez narzuconych schematów, bez klucza i stereotypowego myślenia. Najlepszym sposobem na rozwój jest doświadczanie, dlatego prowadzący zapewniają pociechom warunki do twórczej zabawy z klockami LEGO.

Robotyka - na każdych zajęciach dzieci wraz z prowadzącymi budują i programują innego robota. Każdy robot to okazja do wyjaśnienia różnych zjawisk fizycznych poprzez krótkie pokazy i eksperymenty oraz do przybliżenia rozwiązań mechanicznych. Robot, aby zadziałał musi zostać zaprogramowany. Prowadzący pokazują, jak praktycznie wykorzystać tablet lub komputer. Uczą w ten sposób algorytmicznego i logicznego myślenia oraz blokowego języka programowania. Poznane konstrukcje, jak warunki i pętle występują praktycznie w każdym języku programowania. Ponadto budowanie z klocków rozwija małą motorykę dziecka, jego wyobraźnię, koordynację wzrokowo-ruchową.

Zapisz dziecko na pierwsze bezpłatne zajęcia pokazowe w Edukids.

Centrum Edukids

Wyzwolenia 86
41-907 Bytom - Szombierki

Zajęcia z klockami Lego - Robotyka

Ewelina Paprocka-Talik
Tel.: 500 076 880
bytom@edukido.com.pl

Akademia Twórczego Rozwoju Bystrzak

Sylwia Ciesielska
Tel.: 500 076 804
biuro@bytom.bystrzak.org

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Magiczna Suwalszczyzna kraina uformowana przez lodowiec To w Suwałkach warto spędzić rekordowo długą Majówkę 2023

To w Suwałkach warto spędzić rekordowo długą Majówkę 2023

Z jaką walutą na urlop do Chorwacji?

Z jaką walutą na urlop do Chorwacji?

Jan Hartman gościem Pawła Kobylińskiego

Jan Hartman gościem Pawła Kobylińskiego

Już 24 lutego startuje II edycja Festiwalu Restauracji Śląskich

Startuje II edycja Festiwalu Restauracji Śląskich

Silesia Club Bytom – kompleks sportowy, w którym ulubione dyscypliny można uprawiać przez cały rok, np. squasha

Silesia Club Bytom – kompleks sportowy w Bytomiu

Gdzie schowasz swój rower na zimę?

Gdzie schowasz swój rower na zimę?

Hajtnij się. Oni Ci w tym pomogą. Najlepsze miejsca, pomysły i inspiracje na wesele

Hajtnij się. Oni Ci w tym pomogą. Najlepsze miejsca, pomysły