Zapisz dziecko na pierwsze zajęcia pokazowe w Akademii Bystrzak

Akademia Bystrzak zaprasza młodych, utalentowanych bytomian na pierwsze zajęcia pokazowe. Dzięki nim dzieci mogą rozwijać sprawność swojego umysłu. Uczestnicy pierwszego pokazu skorzystają z niego za darmo.

Centrum Edukids w Szombierkach posiada unikalny program zajęć edukacyjnych dla dzieci w wieku od 3 do 12 lat, a także specjalnie przygotowane miejsce, gdzie najmłodsi poprzez zabawę uczą się i rozwijają swoje zainteresowania. Każde dziecko jest unikalne: posiada własny styl uczenia się, indywidualny sposób poznawania otaczającego świata, odmienne zainteresowania i talenty. Zajęcia w Edukids dopasowane są do indywidualnych wzorców poznawania świata. Angażują w równym zakresie trzy podstawowe zmysły: słuch, wzrok i ruch. Dzięki temu dzieci z radością pochłaniają nową wiedzę.

Akademia Twórczego Rozwoju Bystrzak, to zajęcia podzielone na kursy wiekowe, gdzie dzieci podczas zabawy poznają techniki zapamiętywania, uczą się szybko czytać, tworzą mapy myśli, a na koniec prowadzą eksperymenty chemiczne.

Edukido zajęcia z klockami LEGO - celem jest kształtowanie w dzieciach badawczej postawy wobec świata i uwolnienie potencjału, który w nich drzemie – bez narzuconych schematów, bez klucza i stereotypowego myślenia. Najlepszym sposobem na rozwój jest doświadczanie, dlatego prowadzący zapewniają pociechom warunki do twórczej zabawy z klockami LEGO.

Robotyka - na każdych zajęciach dzieci wraz z prowadzącymi budują i programują innego robota. Każdy robot to okazja do wyjaśnienia różnych zjawisk fizycznych poprzez krótkie pokazy i eksperymenty oraz do przybliżenia rozwiązań mechanicznych. Robot, aby zadziałał musi zostać zaprogramowany. Prowadzący pokazują, jak praktycznie wykorzystać tablet lub komputer. Uczą w ten sposób algorytmicznego i logicznego myślenia oraz blokowego języka programowania. Poznane konstrukcje, jak warunki i pętle występują praktycznie w każdym języku programowania. Ponadto budowanie z klocków rozwija małą motorykę dziecka, jego wyobraźnię, koordynację wzrokowo-ruchową.

Zapisz dziecko na pierwsze bezpłatne zajęcia pokazowe w Edukids.

Centrum Edukids

Wyzwolenia 86
41-907 Bytom - Szombierki

Zajęcia z klockami Lego - Robotyka

Ewelina Paprocka-Talik
Tel.: 500 076 880
bytom@edukido.com.pl

Akademia Twórczego Rozwoju Bystrzak

Sylwia Ciesielska
Tel.: 500 076 804
biuro@bytom.bystrzak.org

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon