Bytomskie judo jest najlepsze w Polsce. Jeden z klubów prowadzi rekrutację

Raczej nikt nie ma wątpliwości, że judo w Bytomiu stoi na wysokim poziomie. Nasi zawodnicy regularnie odnoszą sukcesy w kraju i na całym świecie, a nasze miasto może się poszczycić wieloma olimpijczykami. Obecnie jeden z bytomskich klubów prowadzi nabór dla młodych adeptów tej dyscypliny.

Byt trening uks feniks bytom

Rodzice dzieci i młodzieży w wieku od 3 do 18 lat mogą zgłaszać swoje pociechy do klubu UKS Feniks Bytom. Treningi są podzielone na poszczególne grupy wiekowe i odbywają się codziennie od 16:00 do 20:30. Zajęcia prowadzone są w Szkole Podstawowej nr 26 w Miechowicach przy ul. Nickla 19, natomiast liczebność poszczególnych grup wiekowych jest dopasowana w taki sposób, aby treningi były jak najbardziej efektywne.

UKS Feniks Bytom istnieje już blisko 10 lat, lecz jego historia faktycznie jest nieco dłuższa, ponieważ jest kontynuatorem sekcji judo prowadzonej w ramach wielosekcyjnego klubu UKS Delfinek. Feniks powstał z inicjatywy uczniów biorących udział w zajęciach judo w Szkole Podstawowej nr 54 oraz ich rodziców, przy wsparciu byłych i obecnych zawodników, którzy od lat są związani z tą dyscypliną. Przez ten czas wychowankowie klubu odnieśli wiele sukcesów na arenie krajowej i międzynarodowej i wciąż zdobywają kolejne tytuły.

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej www.feniks.bytom.pl, natomiast szczegółowych informacji udziela trener Wojciech Wysocki pod numerem 501 269 171 oraz adresem e-mail wojciechwysocki@onet.pl.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon