Bytomskie judo jest najlepsze w Polsce. Jeden z klubów prowadzi rekrutację

Raczej nikt nie ma wątpliwości, że judo w Bytomiu stoi na wysokim poziomie. Nasi zawodnicy regularnie odnoszą sukcesy w kraju i na całym świecie, a nasze miasto może się poszczycić wieloma olimpijczykami. Obecnie jeden z bytomskich klubów prowadzi nabór dla młodych adeptów tej dyscypliny.

Byt trening uks feniks bytom

Rodzice dzieci i młodzieży w wieku od 3 do 18 lat mogą zgłaszać swoje pociechy do klubu UKS Feniks Bytom. Treningi są podzielone na poszczególne grupy wiekowe i odbywają się codziennie od 16:00 do 20:30. Zajęcia prowadzone są w Szkole Podstawowej nr 26 w Miechowicach przy ul. Nickla 19, natomiast liczebność poszczególnych grup wiekowych jest dopasowana w taki sposób, aby treningi były jak najbardziej efektywne.

UKS Feniks Bytom istnieje już blisko 10 lat, lecz jego historia faktycznie jest nieco dłuższa, ponieważ jest kontynuatorem sekcji judo prowadzonej w ramach wielosekcyjnego klubu UKS Delfinek. Feniks powstał z inicjatywy uczniów biorących udział w zajęciach judo w Szkole Podstawowej nr 54 oraz ich rodziców, przy wsparciu byłych i obecnych zawodników, którzy od lat są związani z tą dyscypliną. Przez ten czas wychowankowie klubu odnieśli wiele sukcesów na arenie krajowej i międzynarodowej i wciąż zdobywają kolejne tytuły.

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej www.feniks.bytom.pl, natomiast szczegółowych informacji udziela trener Wojciech Wysocki pod numerem 501 269 171 oraz adresem e-mail wojciechwysocki@onet.pl.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Kamil rakoczy polonia bytom

Kamil Rakoczy już nie jest bezrobotny

Hokej polonia bytom mhl

Wiadomo, w której lidze zagrają hokeiści Polonii

Rolkowiska w bytomiu

Bytom nie miał żadnego rolkowiska. Teraz ma już DWA!

B4c4c0f04ca00bdd5a871e2d0060b71f

Jaki jest hokejowy początek roku dla Polonii Bytom?

DSC 2870 scaled

Polonia Bytom ma nową "strzelbę". Liczby ma obiecujące

D4 N9082 kopia

Hokeiści przerastają swoją ligę. Imponująca seria Polonii

Byt roman badura tdp amatorow

Sukces bytomianina na Tour de Pologne. Dojechał...