Nowe studio Verle Küchen na Śląsku

Kolejne studio producenta mebli na wymiar Verle Küchen rozpoczęło swoją działalność w Katowicach. Dostęp do wysokiej klasy mebli kuchennych i pokojowych oraz najlepszego sprzętu AGD stał się jeszcze łatwiejszy.

Byt nowe studio verle kuchen w katowicach

Otwarcie nowego studia Verle Küchen

Już od kilku tygodni można korzystać z usług najnowszego salonu Verle Küchen. Uroczyste otwarcie miało miejsce w pierwszej połowie października, a jak na salon mebli kuchennych przystało, nie mogło zabraknąć na nim jednego z najlepszych szefów kuchni. Kulinarne show tym razem w studiu Verle poprowadził Joseph Seeletso, czyli jeden z jurorów polskiej edycji programu Top Chef. Popularny kucharz nie tylko zdradzał tajniki gotowania i serwował wyśmienite potrawy, które wyszły spod jego ręki, ale też osobiście miał szansę przetestować funkcjonalność mebli Verle Küchen i sprzęty ADG marki Siemens. Kolekcje Verle można było zresztą podziwiać na ekspozycjach, a prezentujący meble specjaliści doradzali i dzielili się wiedzą ze świata wnętrzarskich trendów.

meble kuchenne verle slask

Najlepsze meble od Verle

Verle Küchen, produkując meble na wymiar, daje możliwość ich idealnego dopasowania do specyfiki pomieszczenia. W kolekcjach marki znajdziemy meble przeznaczone do kuchni, łazienki, salonu, pralni, garderoby oraz przedpokoju. Wszystkie wytwarzane są w cenionych, niemieckich fabrykach, dzięki czemu możemy mieć pewność co do ich wysokiej jakości i trwałości. Tym bardziej że sam producent udziela na nie 5-letniej gwarancji.

wykonanie kuchni katowice

W Katowicach cenią Verle Küchen

Najnowsze Studio Kuchni Verle Katowice zlokalizowane jest przy ul. Roździeńskiego 212. To już drugi, obok Studia Kuchni Verle Kotłowski, salon w Katowicach. Korzystając z oferowanych w nim usług, możemy zlecić wykonanie i realizację projektu mebli na wymiar czy też zamówić sprzęt AGD do domu. Na każdym etapie remontu będą nam towarzyszyć profesjonalni projektanci i eksperci od wyposażenia wnętrz, wspierając nas swoją wiedzą i doświadczeniem.

Więcej zdjęć z dnia otwarcia możesz znaleźć tutaj.

Dane kontaktowe opisywanego studia meblowego i jego realizacje.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon