Jak utrzymać auto w doskonałej kondycji?

Uwielbiasz swój samochód, dobrze Ci się nim jeździ, ale jego wygląd pozostawia wiele do życzenia. Właściwie nie wiesz co się stało, regularnie korzystałeś z myjni, czyściłeś tapicerkę i odkurzałeś. Z biegiem lat błyszczący lakier stał się matowy. Zastanawiasz się, co jeszcze możesz zrobić, jesteś przywiązany do swojego samochodu i nie zamierzasz się z nim rozstawać. Czy wiesz, że w okolicach Bytomia znajduje się firma, która może rozwiązać Twój problem? Poznaj firmę Holicar z Radzionkowa, która specjalizuje się w kosmetyce samochodowej!

Myjnia samochodowa to nie wszystko

Ta chwila, w której usiadłeś za kierownicą swojego błyszczącego, pachnącego nowością auta już dawno minęła. Lakier stracił blask, tapicerki nie da się doprać, a reflektory są jakby „za mgłą”. Zastanawiasz się, czy nie nadszedł czas na zmianę auta. A gdybyśmy Ci powiedzieli, że znamy pewną firmę z Radzionkowa, która może rozwiązać Twój problem? Mowa tu o firmie Holicar, która od lat specjalizuje się w profesjonalnej kosmetyce samochodowej, nadając autom drugie życie. Firma niedawno przeniosła swoją siedzibę z Bytomia do Radzionkowa. Obecnie znajdziecie ich przy ulicy Nałkowskiej 5A.

Kosmetyka samochodowa (Auto Detailing) – co to właściwie jest?

Promieniowanie UV, kwaśne deszcze, błoto pośniegowe, ale również korzystanie z automatycznych myjni negatywnie wpływa na kondycję lakierów w naszych samochodach. Żeby usunąć skutki działania wspomnianych wyżej czynników oraz zabezpieczyć się przed nimi na przyszłość z pomocą przychodzi kosmetyka samochodowa (Auto Detailing). To zestaw usług, podczas których elementy zewnętrzne jak i wnętrze pojazdu podlegają wieloetapowemu czyszczeniu, renowacji oraz zabezpieczeniu. W przeciwieństwie do zwykłego mycia nie ma tu mowy o szybkim działaniu, w auto detailingu liczy się czas, precyzja i doświadczenie.

Spektakularne metamorfozy

Firma Holicar ma na swoim koncie wiele, spektakularnych metamorfoz, które możecie ocenić sami na ich stronie. Zapytaliśmy Holicar o renowacje, które najbardziej zapadły im w pamięć. Opowiedzieli nam o dwóch: Toyotcie RAV4 i Oplu Corsa. Toyota RAV4 była w bardzo kiepskiej kondycji, zespół opisał ją następującymi słowami:

„Najbardziej znany model pewnej japońskiej marki, która uchodzi za niezwykle niezawodną, nie wytrzymał. (…).W pewnym momencie właściciel samochodu z przerażeniem stwierdził, że w takim stanie to się on nie sprzeda, i mam na myśli samochód nie właściciela. Trudno było się z nim nie zgodzić, trudno też było zostawić człowieka bez pomocy. Zwłaszcza, że gdzieś tam, pod warstwą unicestwionego lakieru bezbarwnego tliło się życie. Nowe życie, które mogliśmy z tego lakieru wykrzesać, co czym prędzej uczyniliśmy.”

Liczne zarysowania, dramatyczny stan powłoki lakierowej Opla Corsa był dla zespołu Holicar sporym wyzwaniem. Doświadczenie i profesjonalizm przyniosły oszołamiające efekty.

„(…)doprowadziliśmy lakier do stanu, w którym mała czarna Corsa ponownie zaczęła podnosić wszystkim ciśnienie, tyle, że tym razem z zupełnie innego powodu. Właścicielce bo uzyskała oczekiwany efekt, nam bo lubimy dobrą robotę(…)”.

Holicar Kosmetyka samochodowa

www: http://holicar.pl/
FB: https://www.facebook.com/HOLICARkosmetykasamochodowa/
e-mail: biuro@holicar.pl

Lokalizacja:
ul. Nałkowskiej 5A
41-922 Radzionków
Godziny pracy:
Poniedziałek – Piątek 9:00 - 17:00
Sobota 9:00 - 14:00

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon