Ćwicz i zgarnij opaskę Samsung Galaxy Fit2

Współczesne urządzenia wspierają nas w coraz większej liczbie czynności. Jednym z nich są opaski sportowe na rękę, które pomagają nam utrzymać dobrą kondycję i zdrowie. Teraz każdy ma szansę zdobyć taki smartband.

Byt samsung galaxy fit2

Sklep internetowy ze sprzętem RTV i AGD MatrixMedia.pl organizuje już po raz drugi konkurs, w którym można zdobyć markowe opaski Samsung Galaxy Fit2. To produkt jednego z czołowych producentów elektroniki na świecie. Model ten wyróżnia się eleganckim designem, który pasuje do każdego ubioru, zarówno sportowego, jak i bardziej oficjalnego. Opaska posiada wyświetlacz AMOLED o przekątnej 1,1 cala, baterię wytrzymującą do 21 dni ciągłej pracy, a całość jest wodoodporna do głębokości aż 50 m. Dzięki niej można nie tylko mierzyć swoje sportowe wyniki, bo wśród jej funkcji jest także rejestracja jakości snu, czy przypominanie o różnych zadaniach.

Wygraj opaskę Samsung Galaxy Fit2

Aby otrzymać Samsung Galaxy Fit2 w konkursie MatrixMedia.pl wystarczy:

  1. udostępnić post o konkursie na swoim profilu na Facebooku
  2. wykonać zdjęcie miejsca, w którym najczęściej ćwiczysz
  3. opublikować wykonaną fotografię w komentarzu pod postem o konkursie na facebookowej stronie MetrixMedia.pl

Czasu na zgłoszenia zostało już niewiele. Organizatorzy czekają na je do poniedziałku, 16 listopada do godziny 10:00. Radzimy więc się pośpieszyć!

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon