Loteria na 10. jubileusz Agory Bytom powraca!

Agora Bytom wznawia loterię z okazji swoich 10. urodzin. W tej zabawie to goście dostają prezenty. I to bardzo wartościowe.W imponującej puli czeka m.in. sprzęt RTV i AGD znanych marek, biżuteria i sprzęt sportowy, a także bony podarunkowe o łącznej wartości 25.000 zł.

Byt agora bytom loteria instalacja 4

Loteria urodzinowa w Agorze Bytom trwa do 20 grudnia 2020 roku.

Jubilatka przygotowała pulę nagród na miarę 10-lecia: bony podarunkowe o łącznej wartości 25 000 tys. zł oraz nagrody rzeczowe:

 • telewizor Samsung 55 cali,
 • smartfon Xiaomi Redmi Note 9 Pro 6,
 • Sony PlayStation 4 Pro 1TB Fortnite Neo Versa Bundle,
 • odkurzacz Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro,
 • automatyczny ekspres do kawy Tchibo Esperto Latte,
 • bransoletka Pandora z zestawem charmsów,
 • zegarek Aztorin Sport,
 • rower Kross MS Black Edition,
 • hulajnoga elektryczna Spokey Mobius.

Dziesiąte urodziny obchodzi się raz w życiu, dlatego chcemy dać naszym Klientom coś zupełnie wyjątkowego i specjalnego. Po krótkiej przerwie w działaniu części sklepów wracamy do wspólnego świętowania. Loteria to niepowtarzalna szansa na wygranie bardzo atrakcyjnych nagród, być może gwiazdkowych prezentów. Tak imponująca pula jest wyrazem podziękowania za to, że jesteście z nami tak długo – zachęca Hanna Petters, dyrektor Agory Bytom.

Jak wziąć udział w loterii?

Do 20 grudnia trzeba zrobić zakupy w Agorze Bytom za min. 100 zł na jednym paragonie. Z paragonem należy zgłosić się do Punktu Obsługi Loterii (znajduje się w Punkcie Informacyjnym na poziomie 0) i odebrać los.

 • Los to zdrapka. Można wygrać nagrodę natychmiastową – bon podarunkowy o wartości 100 zł.
 • Druga część losu to kupon. Aby wziąć udział w losowaniu nagród głównych, trzeba go wypełnić i wrzucić do urny ustawionej przy Punkcie Obsługi Loterii (czynny od poniedziałku do soboty w godzinach od 9.00 do 21.00, w niedziele od 10:00 do 20:00).
 • Za jeden paragon można otrzymać maksymalnie 5 losów (w przypadku zakupów towarów lub usług na wielokrotność kwoty 100 zł).

Konieczne jest zachowanie paragonu, który jest niezbędny do odebrania nagrody głównej. Lista zwycięzców zostanie opublikowana 21 grudnia na stronie www.agorabytom.pl.
Na stronie już dostępny jest regulamin loterii, który czeka również w Punkcie Informacyjnym w Agorze Bytom.

10 lat w Bytomiu

Agora Bytom działa w Bytomiu od 2010 roku. Jest największą galerią handlową w mieście. Znajduje się w niej 130 punktów handlowych i usługowych. W Agorze Bytom są także restauracje, kawiarnie, cukiernie, kino, ścianka wspinaczkowa, klub fitness, szkoła tańca, szkoła językowa, galeria sztuki, laser tag, a także klub muzyczny Pin-Up! z bowlingiem i bilardem.

Kupuj, jedz, baw się. To dewiza, którą kierujemy się od 10 lat. Przez ten niezwykle udany okres staliśmy się miejscem, w którym można spędzać czas na wiele sposobów, nie tylko na zakupach – mówi Hanna Petters.

Więcej na: www.agorabytom.pl

facebook.com/AgoraBytom
instagram.com/agora.bytom

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon