Budowa w Rogoźniku ruszyła

Korki, hałas, tłum ludzi to „uroki” każdego miasta, dla Ciebie są koszmarem. Życie w mieście zwyczajnie Cię męczy. Marzysz o mieszkaniu w spokojnej, cichej okolicy. Dobrze by było, gdyby w sąsiedztwie znajdowało się dużo terenów zielonych i zalew kąpielowy, bo przecież dzieciaki mogłyby poszaleć podczas wakacji. Twoje marzenia mogą stać się rzeczywistością. Poznaj Osiedle Parkowe w Rogoźniku, jego budowa właśnie ruszyła!

Jedyne takie miejsce na Śląsku

Rogoźnik z pewnością zapracowało na miano miasta wyjątkowego. Dlaczego? Znajduje się w niewielkiej kotlinie między wzgórzami Buczyna i Sadowie. Otoczone przez lasy i zalewy (najbardziej znany jest Zalew Rogoźnik) stwarza doskonale warunki do długich spacerów, wypraw rowerowych, czy aktywności w wodzie. W pobliskim Parku Rogoźniku (obok jezior Rogoźnik I, Rogoźnik II) zarówno na najmłodszych jak i dorosłych czeka moc atrakcji: ścieżki turystyczno-rowerowe, siłownia na wolnym powietrzu, amfiteatr, place zabaw, skatepark oraz boiska do siatkówki plażowej.

Dobra komunikacja do podstawa. Bliskość lokalnych dróg krajowych i autostrady pozwala dotrzeć do Katowic w zaledwie 25 minut, do Piekar Śląskich w 10 minut, a do Bytomia w 15 minut! Nic więc dziwnego, że na terenie miasta powstają nowe inwestycje jak Osiedle Parkowe, które naszym zdaniem wyróżnia się spośród nowych inwestycji.

Poznaj Osiedle Parkowe

Osiedle Parkowe to wyjątkowe, bezczynszowe mieszkania, znajdujące się w Rogoźniku przy ulicy Parkowej. Co wyróżnia tą nieruchomość na tle innych? Przede wszystkim bliskość zielonych terenów, zalewów kąpielowych, parku (z placem zabaw, rolkostradą, skateparkiem), czy ścieżek rowerowych. To nie wszystko. W sąsiedztwie osiedla znajduję się to czego potrzebujesz - sklepy, punkty usługowe, ośrodki zdrowia, apteki, kościół, a także żłobek, przedszkole i szkoła podstawowa.

Mieszkania w atrakcyjnych cenach

Osiedle Parkowe tworzy czternaście, przytulnych, dwulokalowych budynków. Jest to idealne rozwiązanie dla młodych par jak i rodzin z dziećmi. Każdy z budynków składa się z mieszkania na parterze o powierzchni 58 m2 oraz mieszkania na piętrze o powierzchni 64 m2. Lokale na parterze posiadają własny ogród, z kolei te na piętrze są wyposażone w balkon i poddasze. Wszystkie posiadają osobne wejścia do budynków, a doskonała izolacja akustyczna ma zapewnić ciszę i prywatność wszystkim lokatorom. Mieszkania znajdują się w stanie deweloperskim – tynki, instalacje wewnętrzne, okna PCV 5 komorowe – 3 szybowe. Dodatkowo są one wyposażone w ogrzewanie gazowe (podłogowe), grzejniki drabinkowe (w łazienkach). Istnieje możliwość wykupienia miejsca postojowego, dzięki czemu parkowanie samochodu stanie się proste. Jesteś zainteresowany? Sprawdź jak wygląda mieszkanie na Osiedlu Parkowym – wybierz się na „ wirtualny spacer” i poznaj nieruchomość od wewnątrz.

Zamień marzenia w rzeczywistość – Osiedle Parkowe czeka na nowych lokatorów!

Osiedle Parkowe
www: https://osiedle-parkowe.pl/
FB: https://www.facebook.com/Osiedle.Parkowe.Rogoznik
e-mail: kontakt@osiedle-parkowe.pl
Telefon: +48 505 441 628
Lokalizacja:
ul. Parkowa
42-582 Rogoźnik

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Smacznie i zdrowo pod Twoje drzwi. Najlepsze diety pudełkowe. Sprawdź te oferty

Smacznie i zdrowo pod Twoje drzwi. Najlepsze diety pudełkowe

Ferie Last Minute zdjęcie główne do artykułu

Ferie zimowe 2023 last minute. Fajne oferty

Zdjęcie Główne

Nowe, atrakcyjne oferty w Kolejach Śląskich! Sprawdź i jedź

Numer dzialki jak ustalic w jakim celu

Jak ustalić numer działki?

Numery ksiąg wieczystych - gdzie ich szukać?

Numery ksiąg wieczystych - gdzie ich szukać?

Park & Ride to sposób na tańszą, szybszą i bezpieczniejszą podróż

Park & Ride to sposób na tańszą i bezpieczniejszą podróż

Kierowco z Bytomia, czy potrzebne Ci NNW? Dowiedz się więcej na temat tej polisy

Kierowco z Bytomia, czy potrzebne Ci NNW? Dowiedz się więcej