Zaginęła młoda bytomianka. Rodzina prosi o pomoc w poszukiwaniach

Najbliźsi wciąż nie mają kontaktu z 17-letnią Karoliną Galińską. Ponad tydzień temu dziewczyna wyszła z domu i dotąd nie wróciła.

Byt karolina galinska

Rodzina ostatni raz widziała ją we wtorek, 8 grudnia o 7:30 rano, gdy wyszła z domu, by pomóc chłopakowi przetłumaczyć tekst na język angielski. Następnego dnia około godziny 18:00 udało się z nią skontaktować, ale nie chciała wyjawić, gdzie jest i powiedziała, że nie ma jej u chłopaka. Rodzina pojechała do jego mieszkania w Rudzie Śląskiej. Rzeczywiście jej tam nie zastano, natomiast partner nastolatki stwierdził, że dzień wcześniej się pokłócili i od tamtego czasu ze sobą nie rozmawiali. Jednak według sąsiadów on i jego rodzina wynieśli się z domu w nocy ze środy na czwartek.

Zaginięcie nastolatki zostało zgłoszone Policji. Poszukiwania prowadzi komenda miejska w Rudzie Śląskiej. Rodzina prosi wszystkich o pomoc w znalezieniu dziewczyny. Osoby posiadające informacje na temat jej miejsca pobytu mogą kontaktować się z rudzką Policją pod numerem 32 244 92 00 lub numerem alarmowym 112, bądź bezpośrednio z rodziną pod numerami 517 952 846 oraz 517 940 278.

Karolina Galińska ostatni raz była widziana w Orzegowie (dzielnica Rudy Śląskiej) w towarzystwie rodziny romskiej. Dziewczyna ma ok. 165 cm wzrostu, niebieskie oczy, długie blond włosy i szczupłą sylwetkę. W dniu zaginięcia miała na sobie czarną kurtkę z kapturem, czarne leginsy, czarne trapery i torebkę w tym samym kolorze. Wychodząc z domu zabrała ze sobą dowód osobisty oraz telefon komórkowy, lecz ten od ostatniego kontaktu jest nieaktywny.

fot. Karolina Galińska / Facebook

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon