Językowe ferie w Bytomiu. Zapisz dziecko na bezpłatne warsztaty

Trwają zapisy na bezpłatne warsztaty języka angielskiego dla dzieci organizowane przez szkołę ProfiLingua w Agorze Bytom. Zajęcia wypełnione nauką przez zabawę potrwają przez całe ferie zimowe. Start zajęć już 4 stycznia 2021 r.

Byt agora bytom warsztaty

Bezpłatne, 2-tygodniowe lekcje angielskiego Profi Winter Wonderland oferuje ProfiLingua – szkoła językowa mieszcząca się w Agorze Bytom. Nauka jest prowadzona w formie kreatywnych warsztatów - każdy dzień jest pełen inspirujących zabaw. Dzieci rozpoczynają zajęcia od spotkania z ukochanymi bohaterami Disneya i wraz z nimi uczą się mówić po angielsku. Następnie biorą udział w ciekawych doświadczeniach i projektach plastycznych, a to wszystko przeplatane jest grami i zabawami ruchowymi.

– To świetna propozycja dla dzieci, które ferie spędzą w mieście. Możliwość bezpiecznej zabawy, spotkania i nauki z rówieśnikami jest teraz szczególnie cenna. Jestem pewna, że dzięki atrakcyjnej formie zajęć żadne dziecko nie będzie się nudzić – mówi Hanna Petters, dyrektor Agory Bytom.

Planowane są zajęcia dla trzech grup wiekowych: 4-5 lat, 6-7 lat i 8-10 lat. W każdym tygodniu ferii odbędą się 3 spotkania po 130 minut (łącznie 6 zajęć) dla wszystkich grup.

By zapisać dziecko na zajęcia, wystarczy wypełnić formularz na stronie internetowej szkoły ProfiLingua. W formularzu należy podać miejsce placówki – Bytom. W przypadku wątpliwości można też skontaktować się z organizatorem pod numerem telefonu 515-094-527.

Szkoła językowa ProfiLingua na co dzień prowadzi również zajęcia z języków czeskiego, francuskiego, hiszpańskiego, niemieckiego, norweskiego, rosyjskiego, szwedzkiego i włoskiego. Lekcje odbywają się sześć dni w tygodniu (od poniedziałku do soboty) - zarówno w grupach, jak i indywidualnie. ProfiLingua to jedna z dwóch szkół w Europie, która ma licencję na nauczanie angielskiego metodą Disney English dla najmłodszych.

Więcej na:
www.agorabytom.pl
facebook.com/AgoraBytom
instagram.com/agora.bytom

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Zdjęcie Główne

Nowe, atrakcyjne oferty w Kolejach Śląskich! Sprawdź i jedź

Dr Max artykuł 19 04 2022

Jak zapewnić cerze optymalną pielęgnację? Codzienne rytuały

MPŚ konkurs 1920x1080

„Śląski Komiks Powstańczy” to konkurs, który warto poznać!

Depositphotos 432207742 xl 2015 kopia

Najlepsze prezenty dla mężczyzny - co wybrać na święta 2021?

Hyperthermia 1 1024x534

Onkotermia - pomoc w chorobie onkologicznej. Jak może pomóc?

Zdjęcie Główne

Zajęcia dla każdego tylko w bytomskim Klubie SEZAM

Byt mm 3 glowne

Tani smartwatch z GPS dla dziecka - jaki kupić?