Językowe ferie w Bytomiu. Zapisz dziecko na bezpłatne warsztaty

Trwają zapisy na bezpłatne warsztaty języka angielskiego dla dzieci organizowane przez szkołę ProfiLingua w Agorze Bytom. Zajęcia wypełnione nauką przez zabawę potrwają przez całe ferie zimowe. Start zajęć już 4 stycznia 2021 r.

Byt agora bytom warsztaty

Bezpłatne, 2-tygodniowe lekcje angielskiego Profi Winter Wonderland oferuje ProfiLingua – szkoła językowa mieszcząca się w Agorze Bytom. Nauka jest prowadzona w formie kreatywnych warsztatów - każdy dzień jest pełen inspirujących zabaw. Dzieci rozpoczynają zajęcia od spotkania z ukochanymi bohaterami Disneya i wraz z nimi uczą się mówić po angielsku. Następnie biorą udział w ciekawych doświadczeniach i projektach plastycznych, a to wszystko przeplatane jest grami i zabawami ruchowymi.

– To świetna propozycja dla dzieci, które ferie spędzą w mieście. Możliwość bezpiecznej zabawy, spotkania i nauki z rówieśnikami jest teraz szczególnie cenna. Jestem pewna, że dzięki atrakcyjnej formie zajęć żadne dziecko nie będzie się nudzić – mówi Hanna Petters, dyrektor Agory Bytom.

Planowane są zajęcia dla trzech grup wiekowych: 4-5 lat, 6-7 lat i 8-10 lat. W każdym tygodniu ferii odbędą się 3 spotkania po 130 minut (łącznie 6 zajęć) dla wszystkich grup.

By zapisać dziecko na zajęcia, wystarczy wypełnić formularz na stronie internetowej szkoły ProfiLingua. W formularzu należy podać miejsce placówki – Bytom. W przypadku wątpliwości można też skontaktować się z organizatorem pod numerem telefonu 515-094-527.

Szkoła językowa ProfiLingua na co dzień prowadzi również zajęcia z języków czeskiego, francuskiego, hiszpańskiego, niemieckiego, norweskiego, rosyjskiego, szwedzkiego i włoskiego. Lekcje odbywają się sześć dni w tygodniu (od poniedziałku do soboty) - zarówno w grupach, jak i indywidualnie. ProfiLingua to jedna z dwóch szkół w Europie, która ma licencję na nauczanie angielskiego metodą Disney English dla najmłodszych.

Więcej na:
www.agorabytom.pl
facebook.com/AgoraBytom
instagram.com/agora.bytom

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon