Ferie zimowe z klockami LEGO w Bytomiu

Edukido Bytom oraz Akademia Twórczego Rozwoju Bystrzak zapraszają na całodniowe warsztaty podczas ferii zimowych. Dzieci czeka nauka poprzez zabawę z klockami LEGO, figury geometryczne, matematyka z klockami, sylabowa gra słów i podstawy angielskiego z klockami.

Byt ferie lego

Zajęcia będą odbywać się w siedzibie Centrum Edukido w Szombierkach przy ul. Wyzwolenia 86 w dwóch terminach: 4 - 8 stycznia oraz 11 - 15 stycznia 2021. Organizatorzy zapewniają opiekę doświadczonych instruktorów i wychowawców, 8 godzin zajęć każdego dnia (od 7:00 do 15:00), ubezpieczenie NNW, zabezpieczenie medyczne, grupy warsztatowe do 12 dzieci.

Program warsztatów będzie obejmować: codzienne zajęcia Edukido z klockami LEGO, zajęcia ogólnorozwojowe, kreatywne i manualne, kinoteka z LEGO (seanse filmowe ze świeżo przygotowanym popcornem), zajęcia robotyki i na akumulatorach Technic, misja na Marsa. W trakcie ferii Twoje dziecko dowie się m.in. czy LEGO pływa, jak jest na średniowiecznym zamku, na czym będzie polegać misja na Marsa oraz jak działa grawitacja.

Koszt warsztatów za jeden dzień wynosi 110 zł. Ilość miejsc jest ograniczona. Więcej informacji można uzyskać pod numerami telefonów 500 076 880 i 500 076 804.

plakat ferie lego

*LEGO to znak towarowy firmy z Grupy LEGO. Niniejszy program, materiały reklamowe oraz witryna internetowa nie są sponsorowane, autoryzowane ani wspierane przez Grupę LEGO

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Image 50426113

Szaleństwo na Siłowniach Xtreme Fitness Gyms

Pozycjonowanie SEO Bytomski

Czy warto inwestować w SEO?

Image 67235073

Xtreme Fitness w Bytomiu zaprasza Was na dni otwarte

Bytomska teznia Obszar kompozycji 3

Tężnia Solankowa w Łagiewnikach? Wystarczy zagłosować w BO!

Kuchenne rozwiązania dla złotych rączek z Bytomia: akcesoria i blaty kuchenne

Kuchenne rozwiązania dla złotych rączek z Bytomia

Artystyczna Przystań Młodych – zapisy na kreatywne zajęcia trwają!

Artystyczna Przystań Młodych – zapisy na kreatywne zajęcia!

Silesia Club Bytom – kompleks sportowy, w którym ulubione dyscypliny można uprawiać przez cały rok, np. squasha

Silesia Club Bytom – kompleks sportowy w Bytomiu