Bytomski kalendarz na rok 2021 już dostępny!

W sprzedaży jest już wyjątkowy bytomski kalendarz na rok 2021. Znalazły się w nim zdjęcia wykonane przez uczestników warsztatów fotograficznych „Bytom uśmiecha się do Ciebie”.

Byt bytom kalendarz 2021

Ostoja leśna w Miechowicach, kaplica na Górze Gryca, Rynek czy secesyjny budynek IV Liceum Ogólnokształcącego – to tylko kilka z charakterystycznych miejsc naszego miasta, które znajdziemy na kartach bytomskiego kalendarza na 2021 r. Zdjęcia zostały wykonane przez uczestników warsztatów „Bytom uśmiecha się do Ciebie”. To amatorzy, którzy pracowali pod okiem Arkadiusza Ławryniańca, artysty fotografika i prezesa Okręgu Śląskiego Polskiego Związku Artystów Fotografików

- Amator oznacza kogoś, kto bardzo coś wielbi i wszystkie osoby, które brały udział w tych warsztatach, to byli właśnie amatorzy fotografii. Ja też jestem amatorem fotografii. To jest ta najważniejsza cecha, która przebijała przez te wszystkie osoby, czego efekty widzimy. Widzimy właśnie w pracach, gdzie zostało włożone mnóstwo serca, gdzie prace są przemyślane, gdzie prace są bardzo dobrze zakomponowane, są dopracowane – podkreśla Arkadiusz Ławrynianiec.

Gdzie można kupić bytomski kalendarz na 2021 rok?

Bytomskie kalendarze na 2021 rok dostępne są w Biurze Promocji Bytomia przy Rynek 7, które czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 17.00. Dwunastoplanszowy kalendarz kosztuje 8,55 zł, a trójdzielny 6 zł. Od stycznia do sprzedaży ma trafić również album „Bytom rozmaity”, w którym także znalazły się fotografie uczestników warsztatów fotograficznych.

https://www.youtube.com/watch?v=oTcQpEHJhnQ

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Byt bytom dworzec autobusowy

Nowe linie metropolitalne już na trasie. Który...

Byt szczepienie

Ruszyły punkty szczepień powszechnych w...

Byt marsz autonomii

Narodowy Spis Powszechny 2021: Jak zadeklarować...

Byt dom bytom

Nowa placówka wychowawczo-opiekuńcza w Bytomiu....

Byt bytom siemianowicka1

Pierwsi lokatorzy w dawnym hotelu robotniczym...

Byt polska flaga

Bytomianie nie chcą biało-czerwonej flagi?

Byt bytom parkingi

Powiększy się Strefa Płatnego Parkowania w Bytomiu