Bezpieczna podróż CarSharingiem!

PANEK CarSharing to nowoczesna usługa wynajmu samochodu za pomocą telefonu komórkowego. Jest dostępna w ponad 250 miastach w całej Polsce, więc w każde miejsce można szybko i bezpiecznie dojechać wynajętym na minuty samochodem. Wystarczy prawo jazdy, karta płatnicza i zweryfikowane konto w aplikacji PANEK.

Cały proces od momentu ściągnięcia aplikacji do wyruszenia w podróż zajmie nie więcej niż 60 minut. Dokładna instrukcja sposobu zainstalowania aplikacji, dostępna jest tutaj: https://panekcs.pl/krok-po-kroku. Każdy nowy użytkownik dostanie za darmo 20 zł na swoje pierwsze przejazdy, a jeśli skorzysta z kodu TERAZ10 otrzyma dodatkowe 10 zł na przejazdy. Samochód można wynająć i oddać w dowolnym miejscu w Polsce objętym strefą PANEK. Pozostawiając auto w dowolnym miejscu, które nie znajduje się w strefie usługi, wystarczy wybrać opcję „postój” z poziomu aplikacji, dzięki czemu samochód będzie na nas czekał. Koszt postoju to 12 zł za godzinę, razem z opłatą parkingową w miejskiej strefie płatnego parkowania. Dzięki pakietom dobowym można wybrać się nawet w odległą podróż po całej Polsce. Za dobę wynajmu Toyoty Yaris zapłacimy 79 zł plus koszt za przejechane kilometry. Wybierając się na przykład z Warszawy do Trójmiasta za podróż zapłacimy około 190 zł za kilometry i 79 zł za pakiet, który jest aktywny przez 24 godziny. W ramach pakietu nie płacimy za postój nawet w strefie płatnego parkowania (SPP). W cenie wynajmu wliczone są wszystkie opłaty i podatki. https://panekcs.pl/oplaty#pakiety Superdrogie BMW i8, luksusowy Lexus RC300 czy ciężarówki marki Renault. To nowe auta firmy Panek, które można wynająć na minuty.

Najdroższy samochód w CarSharingu na świecie.

BMW i8, to najdroższy w zakupie samochód, który jest obecnie wynajmowany na minuty. Rozpędza się do 100 km/h w 4,4 sekundy, dzięki łącznej mocy 362 koni, dostarczanych przez silnik spalinowy oraz elektryczny.
Jednocześnie BMW i8 emituje jedynie 49 gramów dwutlenku węgla na kilometr. To prawie dwa razy mniej niż zakładana norma Unii Europejskiej. Zużycie paliwa wynosi 2,1 litra na 100 kilometrów, a na samym silniku elektrycznym możemy przejechać do 37 kilometrów z maksymalną prędkością 120 km/h.
Polskie salony opuściło jedynie nieco ponad 20 egzemplarzy tego modelu. Jego rynkowa cena to około 700 000 złotych.
Aby móc wynająć BMW i8 w PANEK CarSharing należy posiadać aktywne konto i historię wynajmów na minimum 2 000 złotych. Nowy samochód jest przyporządkowany do grupy aut Extreme, w ramach której pojawiać się będą z czasem kolejne super samochody.
Koszt wynajęcia BMW i8 to 4,99 zł/km i 3,99 zł/min liczone łącznie. Cena postoju ustanowiona na wypadek, gdyby ktoś chciał dłużej w samochodzie posiedzieć to 1,99 zł za minutę. Parkowanie w miejskiej strefie płatnego parkowania oraz paliwo zawarte jest w cenie wynajmu.

Lexus RC300

Sportowy, ostry, luksusowy. 245-konny silnik, czerwona, skórzana tapicerki, nadającej samochodowi ekskluzywnego charakteru i pikanterii.
Do tego możliwość otwarcia auta telefonem i płacenia tylko za realny czas jazdy i przejechane kilometry.
Do usługi PANEK CarSharing dołączył nowy samochód klasy Unique – Lexus RC300. Koszt wynajęcia auta to 2,99 zł/km i 1,99 zł/min liczone łączne. W cenie zawarte są wszystkie koszty użytkowania w tym postój w miejskiej strefie płatnego parkowania oraz paliwo.
Aby móc z niego skorzystać należy mieć historię wypożyczeń w PANEK CarSharing i wydać co najmniej 500 zł na usługę.

Ciężarówka na minuty

Samochody ciężarowe Renault Master L3H2 można wynająć na minuty, godziny, dni oraz miesiące - wystarczy posiadać tradycyjne prawo jazdy kategorii B (samochody do 3,5 tony). Samochodami można jeździć po całej Polsce, jednak w ramach testów auta na ten moment można zwracać tylko w Warszawie. Renault Master L3H2 pomieści 5 europalet, a jego ładowność to 1 388 kg. Wewnątrz zmieszczą się towary o kubaturze: 13 m2, długości: 3,60 metra, szerokości: 1,70 metra i wysokości: 1,70 metra. Samochód ma ponad 6 metrów długości całkowitej, prawie 2,5 metra szerokości, a także blisko 2,5 metra wysokości. Nie zmieści się więc na większości parkingów podziemnych.
Więcej na stronie: https://panekcs.pl/

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon