Agora Bytom znów działa z większością sklepów

W Agorze Bytom otworzyły się po przerwie prawie wszystkie sklepy i lokale usługowe. Centrum handlowe zaprasza na zakupy i przypomina, że przebiegają one w ścisłym reżimie sanitarnym, dla bezpieczeństwa klientów.

Byt agora img art 2

Zgodnie z decyzją Rady Ministrów od 1 lutego jest możliwe ponowne otwarcie większości sklepów w centrach i galeriach handlowych. Tego typu miejsca działają jednak w ścisłym reżimie sanitarnym.

To świetna wiadomość dla wszystkich: dla nas, dla właścicieli sklepów, a przede wszystkim dla naszych Klientów, którzy już pierwszego dnia po przerwie odwiedzili nas bardzo licznie. Widać, że bytomianie się za nami stęsknili. Bardzo się z tego cieszymy i zapraszamy na zakupy. Zarówno my, jak i właściciele sklepów, dokładamy wszelkich starań, aby stworzyć ku temu jak najbardziej bezpieczne i wygodne warunki – mówi Hanna Petters, dyrektor Agory Bytom.

Na terenie całej Agory Bytom, podobnie jak w innych galeriach handlowych w całej Polsce, obowiązuje nakaz zasłaniania ust i nosa, a także zasada utrzymywania dystansu społecznego – co najmniej 1,5 metra. Dodatkowo zalecana jest częsta dezynfekcja rąk – płyny do dezynfekcji są rozmieszczone w różnych miejscach Agory Bytom. Zapewniają je także sklepy. Wszystko to dla jak największego bezpieczeństwa klientów. Restauracje i kawiarnie mogą działać w opcji na wynos i na dowóz. Ważną zmianą w funkcjonowaniu sklepów jest to, że od 1 lutego nie obowiązują już godziny dla seniorów. Pozostał natomiast limit osób przebywających jednocześnie w sklepach, uzależniony od wielkości lokalu. W Agorze Bytom na otworzenie swoich punktów zdecydowała się już większość właścicieli.

W wielu sklepach trwają sezonowe wyprzedaże. Rabaty sięgają nawet 70%, na odzież, obuwie, akcesoria czy kosmetyki. To dobry czas, żeby uzupełnić szafę czy toaletkę – zachęca Hanna Petters.

Listę aktualnie otwartych punktów można sprawdzać TUTAJ. Zgodnie z obowiązującymi zasadami nieczynne pozostają m.in. kino, siłownia i lokale rozrywkowe.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon