Wyjątkowe Biuro LukHouse-Nieruchomości z Bytomia dla Wymagających

Pragniesz zmienić mieszkanie na większe, a może kupić dom? Niestety, liczba lokalnych ofert zwyczajnie Cię przytłacza. Może warto skorzystać z usług biura nieruchomości, które przygotuje oferty dostosowane do Twoich potrzeb? W Bytomiu jest ich całkiem sporo, ale znamy jedno, które zadowoli nawet najbardziej Wymagającego Klienta - LukHouse-Nieruchomości. Udało się nam porozmawiać z samym właścicielem!

Na wstępie muszę Panu pogratulować kolejnej wygranej w plebiscycie Orły Nieruchomości. Jak dobrze pamiętam, ponownie zajęliście pierwsze miejsce w Bytomiu. Sukces idzie w parze z doświadczeniem. Działa Pan na rynku od wielu lat, czy może Pan opowiedzieć skąd wziął się pomysł na stworzenie LukHouse?

Łukasz Piekarski, właściciel LukHouse-Nieruchomości: Dziękuje, ale tak naprawdę podziękowania należą się Klientom naszego biura, którzy obdarzyli nas zaufaniem. Ich pozytywna opinia zaważyła o naszej wygranej w plebiscycie Orły Nieruchomości i to drugi raz rzędu. Przejdźmy do wywiadu, chętnie odpowiem na Pani pytanie. Pomysł na powstanie naszego Biura wziął się z potrzeby rynku. Każdy człowiek związany z rynkiem nieruchomości lub mający z nim styczność wie, że profesjonalna obsługa pod względem wiedzy, doświadczenia i oczywiście prawnym powinna być podstawą. Muszę przyznać, że czasem można się zawieść. Niestety, wiele niespodzianek tylko „czyha za rogiem” podczas zakupu lub pierwszej sprzedaży nieruchomości. Uważam, że każdy zasługuje na profesjonalną obsługę i to pod każdym względem, sam jestem wymagający. To wszystko przyczyniło się do powstania Biura LukHouse-Nieruchomości Biuro dla Wymagających.

Czy branża nieruchomości jest dla Pana tylko pracą, a może pasją? Bardzo proszę o rozwinięcie.

Oczywiście, że branża nieruchomości jest dla mnie pasją. Chciałbym pokazać, że ta pasja do nieruchomości może przynieść wiele uśmiechu i radości. Kocham robić to, co robię. Nie utożsamiam sukcesu z fortuną i egzotycznymi wakacjami. Uważam, że sukces to moment w życiu, kiedy możemy robić to, co dostarcza nam radości, uśmiechu. Ten uśmiech gości na twarzy od momentu przebudzenia. Wiadomo, że rano nikomu się nie chcę, ale mimo wszystko działamy. Robimy to na 110%.

Przyznam, że przyjemnie jest słuchać osoby, która z taką pasją podchodzi do swojej pracy, ale wróćmy do pytań. W Bytomiu funkcjonuje już kilka biur nieruchomości. Zatem co wyróżnia LukHouse?

Proste pytanie, prosta odpowiedź. Nazwa biura wskazuje, że jesteśmy tylko dla Wymagających Klientów. Dla Naszego Biura najważniejsza jest obsługa klienta, zawsze stawiamy ją na pierwszym miejscu. Klient jest dla nas Partnerem Biznesowym i to właśnie Klient, jego potrzeby są tu ważne. Pragniemy rozwiązać jego problem, pomóc – podkreśla Łukasz Piekarski.

Zgadzam się, Klient zawsze powinien być na pierwszym miejscu. Czy może Pan zatem powiedzieć jakie usługi oferuje Pana Biuro?

Nasi Klienci mogą skorzystać z szerokiego wachlarzu usług. Między innymi: kupno i sprzedaż nieruchomości, zarządzanie nieruchomościami, ich wynajem, remont, a także budowa. Z resztą pełna oferta znajduje się na naszej stronie internetowej. Chciałbym zaznaczyć, że sami czynnie działamy na rynku nieruchomości. Stale weryfikujemy proponowane przez nas rozwiązania, tym samym potwierdzając ich skuteczność.

Czy może Pan powiedzieć, które nieruchomości cieszą się największym zainteresowaniem?

Największym zainteresowaniem cieszą się nieruchomości, w których można zamieszkać, czyli mieszkania, domy, działki. Każdy marzy o swoim miejscu, w tym szalonym świecie - dla siebie i swojej rodziny – dodaje.

Codziennie słyszymy o przykrych skutkach COVID-19. Jak pandemia wpłynęła na funkcjonowanie Pana Biura?

Pandemia nie zachwiała zbyt rynkiem nieruchomości. Inwestycja w rynek nieruchomości jest bezpieczna, ponieważ nieruchomość na nas pracuje i na pewno nie traci. Jak dobrze wszyscy wiemy, ceny nieruchomości idą do góry. Jeżeli kupimy już teraz, 20% niżej od ceny rynkowej, to możemy spać spokojnie. Takie sytuacje sprawiają, że biura nieruchomości (w tym moje) nie mogą narzekać. LukHouse nie zwalnia tempa. W dalszym ciągu liczą się nasi Klienci i to dla nich ciężko pracujemy.

Jakie plany na najbliższą przyszłość ma LukHouse?

Priorytetem naszego Biura jest rozwój. Oznacza on dla nas więcej wiedzy i co za tym idzie więcej oddziałów firmy LukHouse-Nieruchomości Biuro dla Wymagających. Dzięki otwarciu kolejnego biura, możemy pomóc wszystkim tym, którzy właśnie oczekują tej pomocy od nas. Przesunięcie granic naszej działalności pokaże, że niemożliwe nie istnieje.

Niestety nasza rozmowa dobiega końca. Czy na zakończenie pragnie Pan dodać coś jeszcze, może jakiś przekaz dla obecnych i przyszłych Klientów?

Dodam tylko tyle że zespół to nie tylko ludzie, a uzupełniające się charaktery i wspólna wizja. Odnalezienie się w tym wielkim świecie, podjęcie wyzwania – stworzenie jednej myśli, która da rezultaty w kolejnym projekcie to jest sztuka. Naszym życiem kieruje szalony wir pracy i „wyścig szczurów”, gdzie człowiek nie jest już na pierwszym miejscu. Właśnie dlatego tak ważne jest wsparcie. Stwarza ono bezpieczną pewność, że podjęta w danej chwili decyzja, była decyzją idealną. W Biurze LukHouse wspólnie rozwiązujemy każde wyzwanie. Czy to dotyczące pomocy Wam w sprzedaży, kupnie czy obrocie waszej nieruchomości. Działamy jako zespół. Każdy Klient jest obsługiwany indywidualnie, według własnych potrzeb. Zawsze Was Wspieramy, jako partnerów biznesowych i ustalamy wspólnie idealną strategię o pozytywnych, późniejszych skutkach. Myślę, że to wszystko co chciałem dodać - zaznacza Łukasz Piekarski.

LukHouse-Nieruchomości Biuro dla Wymagających
ul. Stanisława Moniuszki 22/4
41-902 Bytom
Tel.: +48 731 565 662
e-mail: piekarskilukasz03@gmail.com
www: http://www.lukhouse.webd.pro
Facebook
Instagram

lukhouse 4
lukhouse logo

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon