Trwają walentynki w Agorze Bytom. Są nagrody

W Agorze Bytom walentynki trwają przez cały tydzień. W tym czasie można zdobyć atrakcyjne nagrody w ramach dwóch akcji. Jedna z nich toczy się na miejscu, a druga online.

Pierwsza akcja – stacjonarna – to „Walentynki usłane różami”. Zabawa trwa od 8 do 13 lutego. Każda osoba, która w tych dniach zrobi zakupy w Agorze Bytom za przynajmniej 100 zł (maksymalnie na dwóch paragonach), może odebrać bezpłatną różę. Róże będą do odebrania 14 lutego na stoisku kwiaciarni „Bukieciarnia Renomme”, zlokalizowanym przy Punkcie Informacyjnym na poziomie 0. Aby odebrać różę, wystarczy pokazać pieczątkę, którą wcześniej należy uzyskać w Punkcie Informacyjnym za okazaniem paragonu. Agora Bytom przygotowała 100 długich, czerwonych róż. Kwiaty są rozdawane w dniu 14 lutego do wyczerpania zapasów, decyduje więc kolejność zgłoszeń. Szczegóły i regulamin są dostępne w Punkcie Informacyjnym oraz na www.agorabytom.pl

Konkursy na FB

Druga akcja – online – dzieje się na oficjalnym profilu Agory Bytom na Facebooku. Agora Bytom codziennie od poniedziałku do piątku prowadzi jeden konkurs. Polecenia są bardzo proste, a ich wykonanie zajmuje chwilę. Zadanie z poniedziałku to opisanie planów na tegoroczne walentynki, z kolei we wtorek Agora Bytom poprosiła o podanie najlepszego pomysłu na walentynkowy wieczór.

– Kolejne zadania będą dotyczyły znanych osób, filmów, układanki literowej – zdradza Hanna Petters, dyrektor Agory Bytom. – Przygotowaliśmy te dwie akcje z dwóch powodów. Po pierwsze, dlatego że chcieliśmy się radośnie przywitać z klientami po niedawno zakończonej przerwie. Po drugie, dlatego że wiele osób bardzo lubi zwyczaj walentynek – wyjaśnia.

Codzienne konkursy prowadzone są pod wspólnym hasłem „Strzał w 10!”. Do wygrania są atrakcyjne zestawy dla kobiety i mężczyzny, pochodzące ze sklepów działających w Agorze Bytom. Konkursy są oznaczane logo amora. Grafika jest zestawieniem dwóch nagród biorących udział w konkretnym konkursie. Regulamin jest dostępny na stronie https://agorabytom.pl/konkurs/

W podobnej formie graficznej są podsuwane pomysły na walentynkowe prezenty. Krótka akcja dodatkowa nosi nazwę „Miłosne Duety”.

Prawie wszystko otwarte

W Agorze Bytom na otworzenie swoich punktów zdecydowała się już zdecydowana większość właścicieli. Listę aktualnie otwartych punktów można sprawdzać TUTAJ. Zgodnie z obowiązującymi zasadami nieczynne pozostają m.in. kino, siłownia i lokale rozrywkowe. Na terenie całej Agory Bytom obowiązuje nakaz zasłaniania ust i nosa, a także zasada utrzymywania dystansu społecznego – co najmniej 1,5 metra. Dodatkowo zalecana jest częsta dezynfekcja rąk – płyny do dezynfekcji są rozmieszczone w różnych miejscach Agory Bytom. Zapewniają je także sklepy. Wszystko to dla jak największego bezpieczeństwa klientów. Restauracje i kawiarnie mogą działać w opcji na wynos i na dowóz. W sklepach obowiązuje limit osób.

https://www.facebook.com/AgoraBytom

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon