Kolejny lokal gastronomiczny się wyłamie. Fuchs się otwiera

Następny bytomski lokal gastronomiczny postanowił wznowić działalność mimo obowiązujących zakazów. Tym razem na taki krok zdecydował się popularny pub przy ulicy Krakowskiej.

Byt fuchsz

Fuchs należy do najpopularniejszych knajp w Bytomiu. Przed pandemią, w weekendy ciężko było w nim znaleźć wolne miejsce. Lokal cieszył się takim zainteresowaniem, ponieważ panował w nim szczególny klimat, który tworzyli stali bywalcy oraz obsługa. Często odbywały się w nim przeróżne imprezy, w tym koncerty, jam sessions, czy wieczory z grami. Niestety dziś, to już tylko wspomnienia.

W niedzielę jednak zapowiedziano, że "Lisia nora" ponownie otworzy się dla swoich gości. Od poniedziałku w lokalu będą bowiem odbywać się spotkania Partii Strajk Przedsiębiorców. Każda osoba wchodząc do pubu będzie proszona o podpisanie stosownego oświadczenia i złożenie deklaracji. W środku oczywiście będą obowiazywały ogólnie panujące zasady bezpieczeństwa: dystans, zasłanianie twarzy i dezynfekcja. Obsługa prosi, aby osoby, które źle się czują lepiej pozostały w domach, aby nie narażać innych.

Wszyscy chętni będą mogli odwiedzić pub Fuchs od 17:00. Liczba miejsc jest ograniczona. Przyjmowane będą wyłącznie płatności gotówką.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon