Podejrzewasz u siebie koronawirusa? Zrób test!

Zima to okres, podczas którego większość z nas ma obniżoną odporność. Niskie temperatury, przemoczone ubrania od śniegu i mroźny wiatr sprawiają, że stajemy się łatwym celem dla koronawirusa. Jeśli macie podejrzenia, że mogliście się zarazić, to zróbcie sobie szybki test - wyniki uzyskacie już po 20 minutach!

Byt patyczek do wymazow

WNZOZ Promed w Bytomiu wraz z niemiecką firmą GUNTER KEUL GMBH oferuje szybki test antygenowy najnowszej generacji na obecność wirusa SARS-CoV-2. KEUL-O-TEST COVID-19-ANTYGEN służy do jakościowego wykrywania metodą immunochromatograficzną z wymazu z nosogardzieli.

- Wynik widzimy już po 20 min, jest czuły i swoisty. Odpowiada wynikom oznaczeń techniką PCR w 97% - informują przedstawiciele WNZOZ Promed.

Placówka podkreśla, że w odróżnieniu od innych, zatrudnieni przez nią diagności i lekarze dokonują oceny wyników w korelacji do stanu klinicznego pracjenta. Ponadto Promed bezpłatnie wydaje zaświadczenia i certyfikaty w języku polskim, natomiast za dodatkową opłatą w wysokości 20 zł może wystawić również stosowne dokumenty w języku angielskim.

Rejestracja pacjentów odbywa się w godzinach od 8:00 do 18:00 pod numerem telefonu 883 999 600. Koszt wykonania testu wynosi 150 złotych. Badania są przeprowadzane w siedzibie WNZOZ Promed przy ul. Wrocławskiej 32/34 (wejście od ul. Okulickiego).

Testy dla firm

Istnieje możliwość wykonywania testów dla grup pracowników powyżej 20 osób na terenie siedziby pracodawcy. W tym celu należy wcześniej uzgodnić to z zastępcą dyrektora WNZOZ Promed pod numerem telefonu tel 500563989.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Zdjęcie Główne

Nowe, atrakcyjne oferty w Kolejach Śląskich! Sprawdź i jedź

Salony MW Auto Opel Grandland

Potrzebujesz auta? Opel Grandland dostępny od ręki w MW Auto

Targi Pracy Bytom 20022

Bytomskie Targi Pracy już niebawem!

Podyplomówka

Zapisz się na studia podyplomowe i skorzystaj ze zniżki

Lackowa 997 m n p m najwyższy szczyt Beskidu Niskiego po stronie polskiej foto Natalia Pacana Roman

Karpating – ferie na stoku, biegówkach lub na szlaku

Ubezpieczenie na narty 2

Ubezpieczenie na narty - nie zapominaj o swoim zdrowiu

Ruszyła kolejna seria spotkań prezydenta z mieszkańcami Bytomia

Ruszyła kolejna seria spotkań prezydenta z mieszkańcami Bytomia