Podejrzewasz u siebie koronawirusa? Zrób test!

Zima to okres, podczas którego większość z nas ma obniżoną odporność. Niskie temperatury, przemoczone ubrania od śniegu i mroźny wiatr sprawiają, że stajemy się łatwym celem dla koronawirusa. Jeśli macie podejrzenia, że mogliście się zarazić, to zróbcie sobie szybki test - wyniki uzyskacie już po 20 minutach!

Byt patyczek do wymazow

WNZOZ Promed w Bytomiu wraz z niemiecką firmą GUNTER KEUL GMBH oferuje szybki test antygenowy najnowszej generacji na obecność wirusa SARS-CoV-2. KEUL-O-TEST COVID-19-ANTYGEN służy do jakościowego wykrywania metodą immunochromatograficzną z wymazu z nosogardzieli.

- Wynik widzimy już po 20 min, jest czuły i swoisty. Odpowiada wynikom oznaczeń techniką PCR w 97% - informują przedstawiciele WNZOZ Promed.

Placówka podkreśla, że w odróżnieniu od innych, zatrudnieni przez nią diagności i lekarze dokonują oceny wyników w korelacji do stanu klinicznego pracjenta. Ponadto Promed bezpłatnie wydaje zaświadczenia i certyfikaty w języku polskim, natomiast za dodatkową opłatą w wysokości 20 zł może wystawić również stosowne dokumenty w języku angielskim.

Rejestracja pacjentów odbywa się w godzinach od 8:00 do 18:00 pod numerem telefonu 883 999 600. Koszt wykonania testu wynosi 150 złotych. Badania są przeprowadzane w siedzibie WNZOZ Promed przy ul. Wrocławskiej 32/34 (wejście od ul. Okulickiego).

Testy dla firm

Istnieje możliwość wykonywania testów dla grup pracowników powyżej 20 osób na terenie siedziby pracodawcy. W tym celu należy wcześniej uzgodnić to z zastępcą dyrektora WNZOZ Promed pod numerem telefonu tel 500563989.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Smacznie i zdrowo pod Twoje drzwi. Najlepsze diety pudełkowe. Sprawdź te oferty

Smacznie i zdrowo pod Twoje drzwi. Najlepsze diety pudełkowe

Ferie Last Minute zdjęcie główne do artykułu

Ferie zimowe 2023 last minute. Fajne oferty

Zdjęcie Główne

Nowe, atrakcyjne oferty w Kolejach Śląskich! Sprawdź i jedź

Zima powraca do ośrodka narciarskiego SPORTDOLINA BYTOM!

Zima powraca do ośrodka narciarskiego SPORTDOLINA BYTOM!

Sprawdzony pomysł na prezent pod choinkę

Sprawdzony pomysł na prezent pod choinkę

Dlaczego warto robić zakupy spożywcze przez internet?

Dlaczego warto robić zakupy spożywcze przez internet?

Happy School Bytom

Od czego zacząć naukę angielskiego?