MM Handmade świętuje swoje pierwsze urodziny!

Pewnie niejeden amator szycia, przemierzający ulicę Powstańców Warszawskich, nie może przejść obojętnie obok tego sklepu. O kim mowa? O bytomskim MM Handmade, w którym nie tylko miłośnicy krawiectwa znajdą coś dla siebie! Czy zdawaliście sobie sprawę, że właśnie w tym miesiącu ta, kreatywna firma będzie obchodzić swoje pierwsze urodziny?

Tak to się zaczęło!

Od otwarcia mija blisko rok, ale pomysł na otwarcie MM Handmade zrodził się znacznie wcześniej. Właściciele sklepu to małżeństwo, które już trzy lata temu postanowiło otworzyć pracownię krawiecką we własnym mieszkaniu, w centrum Bytomia. Inwencji twórczej nie było końca, czego dowodem są niezwykłe kostiumy czy dziecięce pościele. Co ich do tego skłoniło? Inspiracją do stworzenia pracowni, a później sklepu były dzieci. Właśnie dlatego tkaniny znajdujące się w sklepie są tak dobrej jakości, właściciele testowali je na własnym „podwórku”.

Nietypowe otwarcie

Otwarcie sklepu MM Handmade przy ulicy Powstańców Warszawskich 24 było nietypowe. Jak dobrze wszyscy wiemy, rok temu wybuch pandemii Covid-19 wszystko zmienił. W marcu, kiedy wszystko się zaczęło, a rząd wprowadzał obostrzenia nastąpiło otwarcie sklepu. Właściciele nie ukrywają, że był to trudny start, ale nie poddali się! Musieli szybko odnaleźć się w nowej rzeczywistości i tak zaczęli szyć maseczki dla mieszkańców Bytomia, a także instytucji. Przecież w tamtym okresie maseczek po prostu brakowało.
Z akcji zorganizowanej przez MM Handmade skorzystał między innymi: Szpital Nr 2 w Mysłowicach, który otrzymał aż dwa tysiące maseczek, czy bytomski sanepid, Zespół Pracowni Rezonansu i Tomografii w Bytomiu, mieszczący się na terenie szpitala Specjalistycznego nr 1 przy ulicy Żeromskiego, Straż Miejska w Rudzie Śląskiej czy Pogotowie Medyczne w Świętochłowicach. Właściciele sklepu szyli maseczki codziennie. Do ich akcji włączyło się wiele osób. Łącznie MM Handmade rozdało 8000 darmowych maseczek! Mimo trudnych początków nie poddali się, a okazali pomoc. W tym miesiącu świętują swoje pierwsze urodziny!

Co możesz upolować w sklepie?

Wybierasz się po raz pierwszy do sklepu MM Handmade? Zatem musisz o czymś wiedzieć. Gdy tylko przekroczysz próg sklepu, dostaniesz prawdziwego oczopląsu. Dlaczego? W MM Handmade kreatywnych inspiracji nie ma końca! Szeroka oferta tkanin i dzianin, nie ułatwia podjęcia decyzji. Zatem wygospodaruj więcej czasu, bo jest w czym wybierać. Jeżeli nie potrafisz się zdecydować, zdaj się na doświadczenie właścicieli sklepu, którzy zawsze służą radą. Oczywiście to nie koniec! W sklepie znajdziecie również wyroby pasmanteryjne, czy handmade (m.in.: warkocze do dziecięcych łóżeczek, czy warkoczowe poduszki).

To dopiero początek

Zgadza się! MM Handmade z okazji urodzin przygotowało dla swoich Klientów nie lada niespodziankę! Chodzi tu o kartę stałego klienta, która upoważnia do każdorazowego rabatu na zakupy w sklepie stacjonarnym i internetowym. Z okazji pierwszych urodzin, MM Handmade w najbliższą środę - 17 marca 2021 roku, zaprasza na przepyszne ciasto. Oczywiście to nie wszystko! MM Handmade już wkrótce otwiera swój drugi sklep. No tak, pewnie zastanawiacie się gdzie znajdzie się ich druga siedziba. Nie będziemy Was już dłużej trzymać w niepewności. Nowy sklep powstanie w Gliwicach, a jego otwarcie jest zaplanowane na 26-27 marca. MM Handmade życzymy kolejnych rocznic, kreatywnych pomysłów i sukcesów!

MM Handmade
ul. Powstańców Warszawskich 24
41-902 Bytom
Tel.: 509 355 689
e-mail: shop@mmhandmade.pl
www: https://mmhandmade.pl/
Facebook: https://www.facebook.com/mmhandmadecostume/
Instagram: https://www.instagram.com/mmhandmadecostume/?hl=pl

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon