Klub fitness całkowicie za darmo

Chcesz poprawić swoją sylwetkę? Nie wiesz od czego zacząć, a czas i okoliczności nie pozwalają Ci na treningi w klubie fitness? Dołącz do platformy treningowej XtremeGO pozwalającej na zrealizowanie celów fitness w każdych warunkach.

Byt 210315 XGO baner 800x530 v4

Trening online

XtremeGO to platforma VOD, która została stworzona z myślą o osobach, które bez względu na wszystko pragną zachować dobrą formę. Platforma posiada bazę setek ćwiczeń, o różnym poziomie zaawansowania, które wykonywać można bez sprzętu, lub z użyciem rzeczy dostępnych w każdym mieszkaniu. Ćwiczenia dostosowane są do każdej grupy, w tym również dla dzieci oraz kobiet w ciąży. Użytkownicy platformy mogą korzystać z zajęć wzmacniających, funkcjonalnych, typu HIIT, cardio, tanecznych, mentalnych, rozciągających i dla dzieci.

Darmowy dostęp do platformy

Na początek możesz skorzystać z 14-dniowego, bezpłatnego dostępu.
14 dni to czas, w którym każdy może bezpłatne wypróbować platformę bez żadnych zobowiązań. Jedyne, co trzeba zrobić to wykonać 3 kroki:

  1. Zarejestruj się do platformy XtremeGO
    www.xtremego.pl/rejestracja
  2. Następnie wybierz zajęcia, które Cię interesują.
    Czy jesteś osobą początkującą? Polecamy skorzystać z naszych filmów instruktażowych z podstawami technik ćwiczenia, aby mieć pewność, że Twój trening będzie wykonywany prawidłowo.
  3. Trenuj o dowolnej porze każdego dnia i ciesz się z rezultatów, jakie osiągasz.

Twój osobisty trener

Treningi prowadzone są przez wykwalifikowanych specjalistów w dziedzinie fitness – trenerów personalnych, instruktorów zajęć grupowych, tancerzy oraz sportowców. Nie wychodząc z domu możesz ćwiczyć z wybranym przez Ciebie instruktorem o każdej porze. Wystarczy, że zalogujesz się na platformę i włączysz jeden z filmów instruktażowych.

Porady z zakresu odżywania

Regularne treningi to nie wszystko. Aby były one skuteczne, należy zastosować dobrze zbilansowaną dietę. W połączeniu z regularnym treningiem pozwala osiągnąć zamierzony cel, stąd na XtremeGO.pl nie zabrakło wskazówek związanych ze zdrowym odżywaniem oraz spersonalizowanych planów żywieniowych zarówno dla mężczyzn, jak i dla kobiet. Z platformy dowiesz się m.in. jak zmienić swoje nawyki żywieniowe na zdrowe; co jeść, by zachować zgrabną sylwetkę, czy jak racjonalnie redukować masę ciała.

Nowości

Co więcej, na platformie regularnie pojawiają się premiery nowych zajęć. W zeszłym tygodniu doszły kolejne – ćwiczenia na stepie, filmy z dietetykiem, a już niebawem ruszamy z zajęciami dla dzieci – XtremeKIDZ. Są to zajęcia przeznaczone dla dzieci i młodzieży szkolnej od siódmego roku życia. Połączenie prostych ćwiczeń, łatwych do powtórzenia choreografii, czy elementów stretchingu, może być świetną alternatywą dla zajęć WF w szkole.

Użytkownicy XtremeGO

Platforma zyskała spore grono fanów, którzy na co dzień trenują z jej pomocą. Jak sami przyznają – jest to nieoceniona pomoc w walce o upragnioną sylwetkę.
Sprawdź, co sądzą o XtremeGO dotychczasowi użytkownicy platformy.

„Dlaczego wybrałam platformę XtremeGO ? To proste! Platforma jest łatwa w obsłudze, dzięki temu nie tracę czasu na szukanie po całym Internecie potrzebnych mi informacji, bo wszystko znajduje się w jednym miejscu. Treningi, porady i wszystko czego potrzebujesz na temat zdrowej sylwetki. Gorąco polecam!” Adrianna z Tarnowa

„W tych dziwnych i ekstremalnie trudnych czasach platforma XtremeGO nie tylko pomogła mi zachować dobrą kondycję fizyczną, ale również podtrzymywała na duchu i podnosiła poziom tak potrzebnych wtedy endorfin. Każdy trening zrobiony z pasją i wielkim sercem. Pełen profesjonalizm i najwyższy poziom. Jestem niezwykle wdzięczna pomysłodawcą oraz wszystkim tym którzy włożyli ogrom pracy w stworzenie oraz funkcjonowanie aplikacji. Formę utrzymałam tylko dzięki Wam!!” Monika ze Śremu

„Platforma XtremeGO przekonała mnie do siebie bogatą ofertą wideo. Każdy tu znajdzie trening dla siebie. Dzięki wykwalifikowanym trenerom mogę nie tylko efektywnie ćwiczyć gdziekolwiek jestem, ale także dużo się uczę o samej aktywności fizycznej. Jest to świetne miejsce dla laików, jak również dla zaawansowanych sportowców.” Aleksandra z Gliwic

Xtreme Fitness Gyms nie próżnuje i cały czas pracuje nad udoskonaleniem platformy, aby była jak najbardziej dostosowana do potrzeb użytkowników. Nowe zajęcia, plany treningowe i żywieniowe, rozmowy z ekspertami z zakresu zdrowego stylu życia. Już dziś zarejestruj się do platformy i wypróbuj ją całkowicie za darmo przez 2 tygodnie.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon