Polonia Bytom szykuje wyjątkowe miejsce. Klub apeluje do kibiców o pomoc

Hokejowa sekcja Polonii Bytom ma bogate tradycje. Okazuje się, że w zmodernizowanym lodowisku powstanie miejsce, gdzie będzie można się cofnąć w czasie i powspominać wielkie chwile.

Wszyscy fani bytomskiego hokeja z wielką niecierpliwością wyczekują oficjalnego otwarcia lodowiska po gruntownej modernizacji. Prace idą zgodnie z planem, a niedawno zamontowano już wszystkie krzesełka na trybunach. Wcześniej jednak klub zdradził, że w budynku na fanów będzie czekać niespodzianka.

Niebiesko-czerwoni stworzą izbę tradycji. Będzie to miejsce, w którym fani będą mogli zapoznać się z bogatą historią hokejowej Polonii Bytom. Klub już teraz apeluje do bytomian o pomoc w zebraniu pamiątek.

"Każdy z Was może dołączyć do tego miejsca swoją cegiełkę. Być może prowadziliście kroniki, macie jakieś ciekawe gadżety związane z klubem, anegdoty, którymi chcielibyście się podzielić?!" - czytamy na Facebooku KH Polonii Bytom.

Drodzy Kibice, wraz z otwarciem nowego Lodowiska, na jego terenie powstanie Izba Pamięci ... Każdy z Was może dołączyć...

Opublikowany przez KH Polonia Bytom Środa, 17 marca 2021

Osoby, które przekażą do izby tradycji swoje pamiątki, zostaną podpisane imieniem i nazwiskiem. Dzięki wam może powstać wyjątkowe miejsce, które pozwoli ocalić wiele cennych przedmiotów od zapomnienia.

Hokej w Bytomiu ma przepiękną historię, którą warto się chwalić. Polonia ma w dorobku aż sześć mistrzostw Polski. Grała także w turnieju finałowym Pucharu Europy. Przez klub przewinęło się mnóstwo świetnych zawodników, którzy stanowili o sile reprezentacji Polski. To wszystko sprawia, że izba tradycji może stać się wyjątkowym miejscem.

W sprawie przekazania historycznych pamiątek należy kontaktować się bezpośrednio z klubem lub poprzez profil na Facebooku.

fot. Facebook/KH Polonia Bytom

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon