Jest praca w Bytomiu. Petralana poszukuje pracowników na linię produkcyjną i do biura

Gdy pandemia wymusza na wielu firmach redukcję zatrudnienia, PETRALANA - producent mineralnej wełny skalnej z Bytomia - cały czas prowadzi rekrutację.

Byt petra 2

Bytomska PETRALANA to jeden z czołowych producentów mineralnej wełny skalnej w Polsce. Firma nie ustaje w rozwoju, również obecnie, w marcu 2021 r. szuka pracowników.

Aktualnie PETRALANA szuka:

  1. specjalisty ds. kontroli jakości,
  2. asystenta ds. kontroli jakości,
  3. doradcy technicznego,
  4. pracownika administracyjno-biurowego,
  5. magazyniera,
  6. operatora linii produkcyjnej

Petralana zatrudnia łącznie 250 pracowników. Prawie 70 procent z nich to mieszkańcy Bytomia, z czego około 10 procent to byli pracownicy przemysłu węglowego.

Jest praca w firmie PETRALANA w Bytomiu

- U nas cały czas jest praca. Aktualnie szukamy przede wszystkim magazynierów, operatorów linii produkcyjnej i doradców technicznych - wylicza Radosław Tumielewicz, prezes PETRALANA SA.

Na stronie www.petralana.eu, w zakładce „kariera” jest aktualnie sześć ofert pracy. Oprócz tych wymienionych przez prezesa Tumielewicza, firma szuka także specjalisty oraz asystenta ds. jakości i pracownika administracyjno-biurowego.

W związku z pandemią koronawirusa, serdecznie zapraszamy na spotkania rekrutacyjne za pośrednictwem Skype’a oraz konsultacje telefoniczne i mailowe. Jesteśmy do dyspozycji kandydatów pod adresem: rekrutacja@petralana.eu oraz numerem telefonu 32 770 05 00 w godzinach od 8 do 16 – mówi Bartłomiej Wnuk, rzecznik prasowy PETRALANA SA.

Fot. materiały prasowe

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon