Catering dietetyczny FitApetit.com.pl - co należy o nim wiedzieć?

Firmy cateringowe oferują kompletną dietę pudełkową z dostawą, która codziennie rano trafia do domu lub biura. To wygodne rozwiązanie, zawierające zazwyczaj pięć pełnowartościowych posiłków. Kurier dostarcza jedzenie w paczce, w której to znajdują osobne pudełka ze śniadaniem, drugim śniadaniem, obiadem, podwieczorkiem i kolacją. Dania można podgrzewać w kuchence mikrofalowej. Co jeszcze trzeba wiedzieć na temat jedzenia pudełkowego z dostawą?

Byt deser owocowy

Kto może skorzystać z taniego cateringu dietetycznego?

Tania dieta pudełkowa jest dostępna dla każdego. Mogą ją zamówić wszyscy, którzy:

 • Chcą być zdrowi,
 • Chcą schudnąć bądź utrzymać wagę,
 • Nie jedzą mięsa,
 • Nie lubią gotować,
 • Pragną zbudować masę mięśniową,
 • Szanują swój czas,
 • Uwielbiają pospać o poranku.

Rodzaje najpopularniejszych diet w cateringu pudełkowym

Klienci najchętniej sięgają po diety:

 • Gluten&Diary Free - bez glutenu i bez laktozy;
 • Keto Power - ketogeniczną;
 • Low Carb - niskowęglowodanową;
 • Perfect Match z wybranymi daniami ze wszystkich dostępny w firmie cateringowej rodzai diet;
 • Slim fit dla osób, które chcą się zdrowo odżywiać;
 • Sport dla regularnie trenujących;
 • Vegan - wegański catering dietetyczny.

Jakie korzyści płyną z cateringu dietetycznego?

Jedzenie pudełkowe z dostawą to jedna z najchętniej wybieranych usług. Szczególnie przez osoby chcące zmienić dotychczasowy tryb życia oraz zadbać o jakość posiłków. Główne zalety diety pudełkowej, które przekonują, że warto ją wypróbować to:

 1. Nauka dobrych nawyków żywieniowych. Catering dietetyczny to zdrowe jedzenie. Dzięki indywidualnie dobranym do klienta planom żywieniowym wiadomo co może on jeść, a co musi wykluczyć ze swojej diety. Zamawiający dostaje gotowe, dobrze zbilansowane dania, przyrządzone ze zdrowych produktów. Nie musi się więc martwić o jakość posiłków. A z każdym zamówieniem wie, co oznacza zdrowo się odżywiać.
 2. Ograniczenie wydatków na jedzenie. Na diecie pudełkowej możliwe jest oszczędzanie pieniędzy. Cena zestawów na cały tydzień/miesiąc etc. to stały wydatek. Natomiast będąc na zakupach w sklepie, poza produktami z wcześniej sporządzonej listy zakupów, w koszyku znajdzie się wiele rzeczy spoza niej. Ciężko jest kupować tylko niezbędne, a dodatkowy zakup każdej z nich to większe wydatki. Jedzenie pudełkowe z dostawą eliminuje nadprogramowe uzupełnianie lodówki i pomaga stosownie zaplanować zdrowe menu. Wszystko to bez kupowania niepotrzebnych rzeczy.
 3. Różnorodność spożywanych posiłków. Niewątpliwą zaletą cateringu dietetycznego jest różnorodność dowożonych posiłków. Klient wybierając rodzaj diety, która go interesuje, dopasowuje potrawy pod to, co lubi. Codziennie dostaje inne dania, dzięki czemu jedzenie nie jest monotonne. Może posmakować produktów, których do tej pory nie próbował/nie znał.
 4. Zyskanie czasu na odpoczynek oraz przyjemności. Zakup potrzebnych produktów spożywczych zajmuje wiele czasu. Przygotowanie posiłków pochłania kolejne cenne godziny. Jedzenie na mieście to chwilowe rozwiązanie problemu, które może mieć niekorzystne konsekwencje dla zdrowia. Tani catering dietetyczny Wrocław z dostawą do domu to wprowadzenie do życia zasad zdrowego odżywiania. A jednocześnie oszczędność cennego czasu.

Catering dietetyczny z dostawą - czy warto z niego skorzystać?

Będąc osobą, która nie lubi eksperymentować w kuchni, gotować, poszukiwać codziennie inspiracji na przygotowywanie nowych potraw, robić zakupów spożywczych, warto postawić na jedzenie pudełkowe z dostawą. Catering dietetyczny to świetna opcja, z której można skorzystać w nietypowych sytuacjach np. kiedy jest się chorym bądź złamie się rękę, przez co niemożliwe staje się samodzielnie gotowanie.

Należy wiedzieć, że z usług firmy cateringowej, która dowozi dietę pudełkową można korzystać:

 • Regularnie przez cały rok,
 • Sezonowo,
 • W danych okresach, kiedy np. wyjeżdża osoba odpowiadająca za szykowanie posiłków dla całej rodziny i nie ma kto jej zastąpić.

Warto jest skorzystać z diety pudełkowej z dostawą będąc na początku przygody z odchudzaniem. Dlaczego? Bo odpowiedni plan żywieniowy z cateringu dietetycznego jest podstawą w walce nadmiarem kilogramów.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon