Q&A z prezydentem Bytomia. Pierwsze spotkanie startuje już dzisiaj

Masz pytanie do prezydenta Bytomia? Będzie okazja, żeby je zadać. Ruszają spotkania online Mariusza Wołosza z mieszkańcami w formie Q&A. Pierwsze już dzisiaj!

Byt spotkanie z woloszem

Spotkajmy się online - to hasło przewodnie nowej formuły spotkań prezydenta Bytomia Mariusza Wołosza z mieszkańcami. Na czym będzie polegać?

Spotkanie będzie się odbywać w formie transmisji na żywo na oficjalnym profilu prezydenta miasta. Internauci mogą zadawać pytania w komentarzach przed spotkaniem oraz podczas jego trwania.

Od mojego ostatniego bezpośredniego spotkania z mieszkańcami minął ponad rok. Pandemia zmieniła nasze życie w wielu aspektach i choć nie możemy się spotkać bezpośrednio, chciałbym spotkać się z bytomianami online – mówi Mariusz Wołosz.– Dialog z mieszkańcami jest dla mnie bardzo ważny, dlatego zapraszam do zadawania pytań, zgłaszania pomysłów i uwag oraz do rozmów o każdej dzielnicy naszego miasta – dodaje.

Q&A z prezydentem będą organizowane co drugi poniedziałek o 18.00. Mieszkańcy Bytomia będą mogli zadawać pytania związane ze sprawami poszczególnych dzielnic, zgłaszać swoje uwagi oraz prosić o pomoc w rozwiązaniu jakiegoś problemu.

Dzisiaj będzie o Śródmieściu

Dzisiaj, 12 kwietnia, podczas spotkania z prezydentem mieszkańcy Bytomia będą mogli zadawać pytania związane ze sprawami Śródmieścia. Pierwsze Q&A rozpocznie się punktualnie o godz. 18.

Nie bagatelizujemy żadnej zgłoszonej sprawy. Są problemy, które nie mają prostych rozwiązań, ale mieszkańcy muszą wiedzieć, z czego to wynika – zapowiada Mariusz Wołosz.

Harmonogram kolejnych spotkań

Relacje ze spotkań pojawiają się na stronie internetowej i profilu społecznościowym miasta.

  • 26 kwietnia, godz. 18.00 - Miechowice (pytania można zadawać do 25 kwietnia)
  • 10 maja, godz. 18.00 - Stroszek i os. Ziętka (pytania można zadawać do 9 maja)
  • 24 maja, godz. 18.00 - Bobrek (pytania można zadawać do 23 maja)

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon