Market jak poczta - otwarty we wszystkie niedziele

Dotąd w żadnym dużym sklepie w Bytomiu nie dało się zrobić zakupów w niedziele. Teraz to się zmieni. Intermarché w Szombierkach będzie otwarte przez 7 dni w tygodniu.

Byt intermarche bytom

W 2018 roku w Polsce wprowadzony został zakaz handlu w niedziele. Obejmuje on butiki w centrach handlowych, hiper- i supermarkety, dyskonty itd. Wprowadzano go stopniowo zwiększając ilość niedziel, w których sklepy nie mogły prowadzić działalności. Obecnie handel może być prowadzony jedynie w kilka niedziel w roku (dwie przed Bożym Narodzeniem, jedną przed Wielkanocą oraz po jednej przed wybranymi świętami). W pozostałe niedziele mogą działać sklepy, w których sprzedaż będzie prowadzić sam właściciel, bądź placówki pocztowe, punkty prasowe, kwiaciarnie, piekarnie, cukiernie, stacje paliw itp.

Bytomskie Intermarché ogłosiło, że właśnie zyskało status placówki pocztowej. To oznacza, że jako pierwszy supermarket w naszym mieście będzie mogło działać we wszystkie niedziele w roku. Od poniedziałku do soboty sklep będzie czynny w godzinach 7:00 - 21:00, natomiast w niedziele 10:00 - 19:00.

Intermarché Bytom mieści się w Szombierkach przy ulicy Zabrzańskiej 31. Supermarket posiada asortyment produktów spożywczych, artykułów kosmetycznych, chemicznych oraz przemysłowych, w tym szeroki wybór marek własnych, a także pieczywo z własnej piekarni oraz wędliny z własnej wędzarni. Ponadto w marketach tej sieci można zapłacić rachunki, bądź doładować telefon komórkowy. Z kolei na terenie Intermarché Bytom znajduje się stacja benzynowa oferująca paliwa w konkurencyjnych cenach.

Więcej informacji o ofercie Intermarché w Szombierkach oraz aktualnych promocjach można znaleźć na stronie Intermarche.pl.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Woz strazacki karetka

Bytom przekazuje karetkę i wóz strażacki dla Ukrainy

Uchodźcy z Ukrainy w Bytomiu

Bytom gości uchodźców. Przyjechało ponad 50 Ukraińców

Potrącenie na przejściu dla pieszych

Potrącenie kobiety na przejściu dla pieszych

Mapa S11

S11 polepszy komunikację Bytomia z miastami ościennymi

Projekt bez tytułu 6

Zmienia się właściciel elektrociepłowni Szombierki

Prof. Tomasz Pietrzykowski

„Bytomiu, patrz uważnie, co się stało w Nikiszowcu”

Bytom. Urząd Miejski

Bytom drugi od końca w Rankingu Gmin Województwa Śląskiego