Zespołowa gra miejska na ulicach Bytomia. Kolejna odsłona Street City Life

Zdrowa rywalizacja, aktywna forma uczestnictwa w grze z wykorzystaniem przestrzeni miejskiej oraz wyjątkowa przygoda. Już 29 maja, w mieście odbędzie się druga edycja Street City Life. Grywalizacja z Bytomiem w roli głównej to sposób spędzania czasu, który spodobał się mieszkańcom.

Byt rynek111

Odkryj swoje możliwości i granice,
staw czoła życiu,
pozostań sobą albo zmień się!
Podejmij decyzje i bierz odpowiedzialność.

W związku z obchodzonym 12 kwietnia Międzynarodowym Dniem Dzieci Ulicy oraz zeszłorocznym 10-leciem działalności, Grupa Pedagogów ulicy UNO, postanowiła zorganizować kolejną odsłonę gry miejskiej.

Poczuj się jak Streetworker

Planszą gry będą dwie dzielnice, na których działa Grupa Pedagogów Ulicy UNO. To Śródmieście i Rozbark. Podczas rozgrywki, uczestnicy zmierzą się z niezliczonymi zadaniami manualnymi i logicznymi. Ciekawy scenariusz gry wymaga jednak włączenia kreatywności. Dzięki pracy zespołowej, cała rywalizacja będzie o wiele ciekawsza.

Sobota 29 maja

Warunkiem uczestnictwa w grze jest posiadanie przynajmniej jednego telefonu lub innego urządzenia z dostępem do sieci. Rozgrywka rozpoczyna się o godz. 11:00 na Placu Sobieskiego w Bytomiu. To również punkt mety. Cała zabawa potrwa 3 godziny, aż do 14:00. Teamy powinny liczyć od 2 do 4 osób pełnoletnich. Podczas wykonywania zadań należy trzymać się grupy.

Zgłoszenia przyjmowane są do 24 maja do północy. Koszt wzięcia udziału to 20 zł za osobę. Płatności należy dokonywać tutaj. Uczestnicy zobowiązani są do wypełnienia formularza zgłoszeniowego.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Byt dziewczyny

Mieszkanka Bytomia wraz z zespołem zdobyła...

Byt 02koncertświątecznonoworoczny

Oglądaj i wspieraj - VII Charytatywny Koncert...

Byt gorczycki festiwal

Rusza 15. Gorczycki Festiwal. Będą trzy...

Byt 4

Boska primadonna czy boski potwór? Wielkie...

Pstrągi sarmaty i karp pieczony zalewany śmietaną

Bytomski5 z tatr wysokich mini

Góry na zdjęciach w Biurze Promocji Miasta

Sztuka kochania - Ars amandi – średniowiecze...