Otwarcie kin w Bytomiu 2021. Kiedy pójdziemy do Cinema City i kina w BCK

Mamy wspaniałą wiadomość dla kinomanów. Zarówno największe sieci kin zadeklarowały swoją gotowość do działania, jak i te lokalne. W Bytomiu już niebawem będzie można pójść do kina w BECEKu i Cinema City. Sprawdź kiedy się otwierają!

Byt kino bytom

Kiedy otwarcie kin w Bytomiu?

BCkino – otwarcie już 21 maja

Bytomskie Centrum Kultury oficjalnie zapowiedziało otwarcie swojego kina studyjnego.Ogłoszono je na 21 maja.

Cinema City Poland – otwarcie 28 maja

Sieć Cinema City Poland potwierdziło na swoim profilu, że otwiera swoje kina dla widzów. Sale będą otwarte 28 maja.

Multikino i Helios także ogłosiły otwarcie

Świat na Bytomiu oczywiście się nie kończy. Jeśli ktoś nie będzie mógł się już załapać na lokalne seanse, może poszukać miejsc w innych miastach.

Kino Helios Polska otwiera się już w nocy!

Kina Helios Polska zapraszają na seanse już w nocy z 20 na 21 maja. – Wiemy, że nie możecie doczekać się już wizyty w kinie. My również! Dlatego otwieramy się dla Was już 21 maja tuz po północy!czytamy na stronie kina.

Multikino Polska – otwarcie 28 maja

Otwarcie ogłosiła także sieć Multikino Polska. Kina będą otwarte w piątek 28 maja. – Dlaczego nie tydzień wcześniej skoro to możliwe? Plan otwarcia przygotowaliśmy w oparciu o harmonogram zaprezentowany przez Premiera pod koniec kwietnia. Zgodnie z nim prowadziliśmy nasze rozmowy z dystrybutorami i mamy pewność, że witając Was w naszych w naszych kinach 28 maja, zaoferujemy Wam wiele wspaniałych filmowych premier!wyjaśniają przedstawiciele sieci.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon