Zajęcia sportowe dla dzieci od 3 roku życia w Juventus Academy Piekary Śląskie

Wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważny jest ruch i rozwój fizyczny każdego dziecka. Im szybciej dziecko będzie miało okazję poznać właściwe wzorce ruchowe, połączone z świetną zabawą w gronie rówieśników, tym lepiej. Juventus Academy Piekary Śląskie wychodząc naprzeciw tym potrzebom, jako jedna z nielicznych akademii w regionie rozpoczęła prowadzenie zajęć sportowych dla dziewczynek i chłopców już od 3-go roku życia.

Niezwykła akademia piłki nożnej w Piekarach Śląskich

Juventus Academy Piekary Śląskie bazując na wzorcach i programach szkoleniowych opracowanych przez JUVENTUS FC szkoli dzieci i młodzież od 3-go do 15-go roku życia. />Akademia z Piekar Śląskich działa w ramach międzynarodowego projektu Juventus Academy, organizowanego przez klub z Turynu już od 2013 roku. Współpraca z najbardziej utytułowanym włoskim klubem, oprócz wcześniej wspomnianego modelu szkolenia wiąże się również z regularnymi wizytami włoskich trenerów w Piekarach Śląskich. Najbliższa taka wizyta odbędzie się w czerwcu br. Podczas takiej wizyty eksperci z Turynu przyglądają się zajęciom prowadzonym przez trenerów akademii. Celem tych wizyt jest nieustanny rozwój trenerów oraz wprowadzanie korekt do prowadzonych zajęć tak, by były one efektywniejsze. W ramach projektu co roku w Turynie organizowane są Mistrzostwa Świata dla wszystkich akademii Juventusu z całego globu. Podczas ostatnich mistrzostw zawodnicy z Piekar Śląskich spisali się świetnie. Zdobyli oni 3 miejsce przegrywając minimalnie w półfinale z rówieśnikami z Tunezji 0-1. Juventus Academy posiada 12 zespołów dla zawodniczek i zawodników z roczników 2018-2006. Zajęcia odbywają się na świetnie wyposażonych i przygotowanych obiektach należących do Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Piekarach Śląskich.

Wykwalifikowana kadra trenerska

Klub Juventus Academy Piekary Śląskie tworzą ludzie, którzy mają ogromną wiedzę i doświadczenie w swojej pracy. Trenerzy pracujący w akademii posiadają bardzo wysokie kwalifikacje trenerskie. Nieustanna chęć rozwoju sprawia, że często uczestniczą oni w dodatkowych szkoleniach, warsztatach czy certyfikowanych konferencjach szkoleniowych.

Zajęcia dla najmłodszych

Juventus Academy organizuje zajęcia dla 3 i 4-latków rozpoczynających przygodę z sportem oraz piłką nożną. Zajęcia przeznaczone są zarówno dla dziewczynek jak i chłopców. Treningi dla najmłodszych odbywają się dwa razy w tygodniu.

Dlaczego warto?

Zajęcia to przede wszystkim dużo ruchu i dobra zabawa podczas której trenerzy główny nacisk kładą na ćwiczenia ogólnorozwojowe mające na celu poprawę sprawności naszych pociech. Oczywiście elementy piłki nożnej są „przemycane” do zajęć w taki sposób, aby każdy ich uczestnik wychodził uśmiechnięty i zadowolony. Aktualnie akademia prowadzi rekrutację dla roczników 2017 i 2018. Jeżeli chciałbyś sprawdzić czy Twoja pociecha jest już gotowa do rozpoczęcia sportowej przygody wystarczy zadzwonić do koordynatora akademii : +48 697194048 i zapisać dziecko na 4 darmowe niezobowiązujące zajęcia. Po tym czasie trener przeprowadzi z Wami rozmowę na temat odbytych zajęć, pozostawiając Was z decyzją czy chcecie na stałe dołączyć do biało-czarnej piłkarskiej rodziny. Nie zwlekaj z decyzją. Zadzwoń i umów się na pierwsze zajęcia dla Twojego dziecka.

J Academy Piekary Śląskie
ul. Olimpijska 3/27
41-943 Piekary Śląskie
e-mail: biuro@j-academy.pl
tel: +48 697 194 048
https://www.facebook.com/Juventus-Academy-Piekary-%C5%9Al%C4%85skie-J-Academy-115469927250128

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon