Z SMS-em od BPK już nigdy nie zaskoczy cię przerwa w dostawie wody

Pora wziąć prysznic lub postawić zupę, ale z kranu nie leci nawet kropla wody? Prawdopodobnie w Twojej okolicy właśnie wystąpiła awaria lub rozpoczęły się wcześniej zaplanowane prace remontowe sieci wodociągowej. Nigdy więcej nie daj się zaskoczyć i zapisz się do systemu powiadomień SMS Bytomskiego Przedsiębiorstwa Komunalnego. Błyskawiczna informacja na telefon o nagłych oraz zaplanowanych przerwach w dostawie wody do domów, mieszkań i firm, to główna zaleta bezpłatnego serwisu SMS, obsługiwanego przez Bytomskie Przedsiębiorstwo Komunalne.

Byt bpk foto

O awarii dowiesz się pierwszy

– System SMS pozwala na informowanie subskrybentów – mieszkańców, wspólnot, spółdzielni itd. o przerwach w dostawie wody spowodowanych przez awarię lub planowany remont. Dzięki wysyłanym wiadomościom odbiorcy wiedzą także jak długo potrwa przerwa, a w przypadku długotrwałych awarii, gdzie znajdą punkty poboru wody lub cysternę – mówi Barbara Klimkiewicz specjalista w Dziale Sieci Wodociągowej BPK.

Jak zacząć korzystać z systemu powiadomień SMS?

Aby otrzymywać informacje od BPK, należy wysłać SMS na numer: 664 071 064, podając w treści ulicę i numer domu (bez polskich znaków), na przykład: Strzelcow Bytomskich 23. W przypadku, kiedy odbiorca mieszka przy placu, w treści SMS-a należy dodać słowo „plac” (np. Plac Sikorskiego 20). Na jeden numer można otrzymywać informacje dotyczące różnych adresów, jednak każdy adres należy zgłosić osobnym SMS-em.

Rezygnacja z usługi SMS

Aby zrezygnować z usługi, należy z kolei wysłać pod ten sam numer SMS-a o treści zawierającej ulicę lub plac i numer domu z dopiskiem „rezygnuję z powiadamiania” (np. Plac Sikorskiego 20 – rezygnuje z powiadamiania).

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon